Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 napja késik. Ha nem...

Már 5 napja késik. Ha nem reggeli vizeletből csinálom meg a tesztet, akkor nem mutat hihető eredményt?

Figyelt kérdés
Pregimax plusz tesztet vettem és nem vall ràm a menstruáciò késés,mert mindig szinte napra pontos volt (+- 1 nap)
2013. máj. 13. 09:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szerintem ha terhes vagy már ki kell mutatnia. csináld meg a tesztet.
2013. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Délutáni teszt is mutathat hihető eredményt, de azért szokták javasolni a reggeli vizeletet, mert abban koncentráltabban van jelen a HCG, ami alapján működik a terhességi teszt. Ha elég HCG van már a szervezetedben, akkor már a délutáni is mutatja és az is hihető eredmény, ha még kevesebb, akkor elképzelhető, hogy délutáni még nem fogja, de a reggeli vizeletből csinált teszt pedig mutatja.

Amúgy nekem 4 nap késéssel délutáni vizeletből csinált teszt erős pozitív volt, csináltam még egyet, az is, jelenleg 2 és fél éves a fiam.:)

2013. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5 nap késés után már jól fog látszani délutánin is, ha terhes vagy. :)
2013. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor ha haza értem meg is csinálom.Bár még fiatal vagyok,de ha van baba akkor marad is.
2013. máj. 13. 10:43
 5/26 anonim ***** válasza:

Várjuk a híreket, bármit mutasson is a teszt. :)

Utolsó

2013. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Úristen nagyon pozitívnak tűnik :)))) Nem csalhat??
2013. máj. 13. 11:49
 7/26 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálunk.Nem szoktak csalni a tesztek:)

Na muti mit produkáltál:)

Hány éves vagy amúgy?

2013. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Gondolom Te tetted fel a kérdést a teszttel az előbb.

Szép pozi, gartula!

15 hkm (3-mas)

2013. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]


hát ezt mutatja :))


19 éves leszek még csak :S most érettségizek.Igazából ha tényleg van baba,még ösztönzésképp is hat rám,hogy minél jobban készüljek a szóbeli érettségire és a legjobbat produkáljam :)

Ja és igen,én írtam ki azt a kérdést.

2013. máj. 13. 12:02
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát igen ez tényleg pozitív :)!! Gratulálok!! :))) Családból mondtad már valakinek?
2013. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!