Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ember menstruál és...

Ha az ember menstruál és akkor beleélveznek, akkor is lehet, h teherbe esik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg nagyon kicsi az esély rá, de lehetséges! Én bizos nem kockáztatnék!
2008. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de inkább nem jellemző.
2008. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély, ha épp akkor van egy peteérés,de általában kiürül..inkább az utolsó napokon fordul elő, de a férfinak nem túl higiénikus így arra is kellene gondolni.
2008. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van rá esély, de kicsi. Annak viszont sokkal nagyobb, hogy valamilyen fertőzést kapj el. Inkább hanyagold a szexet arra a pár napra.
2008. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Spontán peteérés bármikor bekövetkezhet, főleg, ha te is élvezted az együttlétet.Tény, hogy nem túl gyakori, de azért minimális esély van rá.
2008. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem is egészséges mert olyankor a méhnyász nyitva van és bele is mehet valami baci és attol még meddő is lehetsz
2008. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen van rá esély én is úgy tudom,de a legvalószínűbb időszak a fogantatásra a peteérés utáni 2 napban van.A peteérés pedig,mint tudjuk a menstruáció kezdete előtt 14 nappal van,tehát az egy tévhit,hogy a menstruáció után 14 nappal,ez csak akkor van,ha pontosan 28 napos a ciklusod.
2008. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!