Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk, januar ota...

Babat szeretnenk, januar ota probalkozunk. Eddig minden honapban vettem tesztet, es a nem vart mensi elott 1 nappal mar teszteltem. Mindegyik hatarozottan negativ volt. Most a nem vart napjaig kibirtam, de halvany a csik. Attol meg pozitiv?

Figyelt kérdés
www.kepfeltoltes.hu/view/130517/image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg Ez "pisi" utan 5percre, ahogy kell, ez pedig 20percre: www.kepfeltoltes.hu/view/130517/754811661image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg (bar tudom, h ervenytelen ennyi ido utan) Szerintetek orulhetek? Elore is koszi a valaszokat!

2013. máj. 17. 07:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Sajnalom!

Elso babara vartok?

2013. máj. 17. 17:14
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagggyon pozitív! :))) Gratula! És most mit csináltatok máshogy? Volt valami praktikátok? :)
2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Aha, gyertyaallas 5 percig az egyuttlet utan:)

A parom jot mulatott:)

Egyebkent regebben is jartam itt,es nem ertettem,miert csinal valaki pozitiv teszt utan meg egyet,es megegyet,de en is csinaltam ma egy masikat,mert ma van elso kesos napom,ilyen lett:

[link]

Ez is jo,ugye?

(Valahogy nem akar a bizonytalansagom elmulni)

2013. máj. 17. 18:56
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Gratulálok kismama!!!
2013. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Remelem mielott vilagra jon,elhiszem!

Tudom,h masok evekig probalkoznak,kivizsgalasok sorozatan esnek at,aztan lombikprogram...

Szoval a valagamat a foldhoz verhetem,h ilyen szerencsesek vagyunk.

Csak amikor az elso honapban nem sikerult,osszeomlottam,mert minden ismerosomnek azonnal sikerult. ( vagy megszepulnem az emlekek?)

Szoval nem volt konnyu az elmult 5 honap,a paromnak meg foleg az en letargiam okozot nehezseget,de osszejott!

Ja meg annyi,h hatrahajlo a mehszajam,es igy allitolag "hatulrol" a legeredmenyesebb fogantatas szempontjabol.

Plusz ugye a jo kis gyertyaallas:):):)

2013. máj. 17. 19:31
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
igen elsö baba lett volna 20honap után. Ez van.de fog még sikerülni :) már nem csüggedek. Amugy mi is hátulról ... csináltuk! : D a következöt is igy próbáljuk majd. ;)
2013. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szoritok!

Gyertyaallast is probald meg sztem.

A jogaoktatom szerint napi 10perc gyertya +10evet jelent,uh csak nyerhetsz vele.

Es le a kalappal elotted,hogy biztatsz. En sosem voltam irigy senkire soha,a terhessegere sem,de regota nezegetem itt a kerdeseket,es a kudarcnak megelt ido alatt sosem volt lelkierom velemenyt irni,uh nagyon koszonom!

2013. máj. 17. 20:14
 28/35 anonim ***** válasza:
nekem igy könnyebb,ha látom h másnak is mekkora öröm,tudom mijen jó pár biztató szó. Szurkolok! Boldog babavárást!
2013. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom a soraidat kérdező, mintha én írnám. Én is összeomlottam és omlok is mindig még a mai napig. És a párom meg teljesen ki van ettől és sajnálja, hogy ilyen nehezen viselem. A különbség: nekem még nem sikerült. :(

De én is úgy tudok örülni minden sikertörténetnek, mintha velem történne. Mert ilyenkor mindig megcsillan a remény nekünk is, hogy sikerülhet. Ti adtok reményt, akiknek többszörre jön csak össze, mert olyan sztorit már mindenki hallott, olvasott, hogy elsőre sikerült. És ezek azok a sztorik, ami miatt mi selejtesnek érezzük magunkat, hogy nekünk nem! Félreértés ne essen, én azoknak is örülök, csak tudják ők is, hogy őrült nagy áldást kaptak az élettől, hogy nekünk így összejött...

2013. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Akkor meg azt elmondom,ha esetleg ez is tud segiteni, hogy a legjdegesitobb mondat volt, a "nem szabad ragorcsolni"

Gondolom mindenki egyetert velem. En egy masodpercig nem tudtam elengedni a gorcsot, ott pulzalt a fejemben a gondolat minden masodpercben,h sikerul e (valaha!!!) .

Haragudtam a vilagra, es nem is rejtettem veka ala.

Es mikor mar azon is gorcsolok,h miert gorcsolok,akkor kiderul,h megis tud sikerulni. Minden bennem levo felelem,stressz,harag ellenere.

Tudom,h senki nem akart rosszat,aki azt mondta,ne gorcsoljek,de hat le tudtam volna utni az osszeset. Ugyhogy en soha nem fogok ilyet senkinek mondani.

Es szamomra az osszes egyuttletunk is a babarol szolt,nem arrol,amirol altalaban szokott:)

Egyszer meg egy szakemberhez is elmentem, valamifele lelekgyogyaszhoz,hatha segit lenyugodni. De o is csak annyit tudott mondani,h nyugi,mert igy nem jon ossze. Hat koszi...sokat segitettel:)

Es a sikeres honapunk volt az elso,amikor se mehpempot,se premenst,se semmit nem tomtem magamba. Mert mar ahhoz sem volt kedvem.

Es ez 5 honap. Nem sok. Csak a sok azonnalsikerult sztoritol frusztralt lesz mindenki.

2013. máj. 18. 07:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!