Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk, januar ota...

Babat szeretnenk, januar ota probalkozunk. Eddig minden honapban vettem tesztet, es a nem vart mensi elott 1 nappal mar teszteltem. Mindegyik hatarozottan negativ volt. Most a nem vart napjaig kibirtam, de halvany a csik. Attol meg pozitiv?

Figyelt kérdés
www.kepfeltoltes.hu/view/130517/image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg Ez "pisi" utan 5percre, ahogy kell, ez pedig 20percre: www.kepfeltoltes.hu/view/130517/754811661image_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg (bar tudom, h ervenytelen ennyi ido utan) Szerintetek orulhetek? Elore is koszi a valaszokat!

2013. máj. 17. 07:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos volt!!! Köszi!!! Én is így érzek. Nem tudok valamire nem rágörcsölni, amit nagyon szeretnék...Erre soha nem leszek képes!!!
2013. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
az enyem erösebben kimutatta es masodperceken belül. de a tied is egyertelmüüü :) gratulalok nekünk ;)
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
ja,ès mink is januartol probalkozunk. pont marciusig eröteljesen majd elszomrodtam es egyszerüen akartuk a sorsra hagyni s tessek beis sikeredett. szoval nemkell ketsegbe esni elsö honapokba az csak ront a helyzeten :)
2013. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nektek vannak tuneteitek?

Nekem azonkivul,h feszul a mellem, vannak alhasi szurkaim.

Ha nem szurkal,akkor is erzek vmit,amit nem tudok definialni.

Valaki hasonlot?

2013. máj. 19. 08:54
 35/35 anonim ***** válasza:
nekem is gyakran szurkal kicsit a derekam faj,gyakran szedülök es sokszor kell pisilnem,gyakran raebredek meg ejszaka is. ja es nagyon fàradtka vagyok meg a mellem kemenyebb . nekem edig enyi
2013. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!