Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy tesztem ellőjem?...

Van egy tesztem ellőjem? Szerintetek érdemes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom.5 napja egy fél napot görcsölgettem,de ez nem menzi görcs volt,egyébként sem szoktam görcsölni.Szurkálgatott,feszített és felpuffadt ami most is jelen van.Később is kezdett érzékeny lenni a mellem mint menzikor szokott,most növöget,de inkább a mellbimbóim érzékenyek,fura érzés.Szédülés is hirtelen jön és tegnap

óta fehér folyásom van.Érdemes a tesztet megcsinálni?Már nagyon izgulok:)


2013. máj. 17. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hajrá. Majd szólj, hogy mi lett .. :)
2013. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Érdemes. Ha a tüneteidet a baba okozza, akkor már + lesz simán.


Én mindháromszor az esedékes vérzés előtt teszteltem pozitívat.

2013. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem anno a doki azt, mondta, hogy várjak pár napot, és utána teszteljek.

Mondjuk én akkor tudtam, hogy terhes vagyok, mert annyira fájtak a melleim.:-)

A mensi napján történő tesztelés nekem sosem hozott szerencsét, mert ahogy megcsináltam a tesztet, délutánra meg is jött.

2013. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első jelem az volt h irtó érzékenyek voltak a mellbimbóim és nekem is fura érzés volt előtte SOHA nem éreztem ilyet. Szédültem hányingerem volt de betudtam a júliusi melegnek :D de a nemvárt előtt egy nappal délután csak csináltam egy tesztet mondom ha negatív megy a többi közé a kukába. Hát az a teszt megmutatta a frankót a 3 hónapos kislány itt alszik mellettem :) Csináld meg sok sikert!!!!!
2013. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mizujs? megcsináltad??? nagyon kíváncsivá tettél h neked is úgy van-e mint nekem volt :)
2013. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

persze hogy érdemes, én sose bírtam ki :)

nekem mindkét esetben kimutatta mensi elott 4 nappal :)

2013. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj vele még 1-2 napot. Az a biztos. Ha nem jön meg, az csak jó jel, a baba pedig, ha van, később is ott lesz. Azzal hogy vársz megspórolsz egy tesztet, ha netán mégsem, illetve biztosabb eredményt kapsz. (Semmi kétséges "vajon jól látom a második csíkot?"-helyzet)
2013. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
sztem érdemes megcsinálni! :) de inkább holnap reggel! majd írj, hogy sikerült (persze ha megcsinálod)
2013. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
csajok úgy döntöttem,hogy megvároma párom aki hétfőn érkezik haza.Mindenképp megírom,hogy milett.
2013. máj. 18. 17:44
 10/23 anonim ***** válasza:

Húú nem tudom h bírod ki, :D

Erről mindig az a sztori jut eszembe amit sógornőm csinált. Ők megegyeztek h egyszerre csinálnak minden tesztet. Na de sógornőm cseppet csalt. Nem bírt várni. :D Suttyomba ellőtt egyet. Na erre gyönyörű pozit kapott. De h ne bukjon le majd délután jól meglepődik de ő már előre vigyorgott és várta a férje reakcióját. Na be is fagyott rögtön vmi selejtes tesztje volt és full negát mutatott. Nem hitt a szemének. :D Aztán tényleg terhes volt már lassan fél éves a kisfiú de én mikor elmesélte majd összeestem. :D :D Oké nem tartozott ide de gondoltam megosztom, remélem nem haragszotok érte. :)

Nagyon drukkolok kérdező majd írd meg mindenképpen. 4es voltam :)

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!