Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy néz ki hogy terhes...

Ha úgy néz ki hogy terhes vagyok, akkor hüvelyi vagy hasi ultrahangot kellene csinálnia az orvosnak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én úgy hallottam, hogy az első hetekben még hüvelyi ultrahangot csinálnak, viszont nekem most két hete késik a m. és mégis egyből hasi ultrahangot csináltak. Miért??
2007. szept. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hete késik, és meg sem vizsgált a dokim. Azt mondta, hogy menjek vissza 2 hét múlva, mert akkor már a 4.-5. hét között leszek, és akkor biztosat tud majd mondani.

Amúgy kórházanként változó, hogy hüvelyi vagy hasi ultrahangot csinálnak. Ne aggódj amiatt, hogy hasit csináltak, és nem hüvelyit. A doki tudja mit csinál. :-)

2007. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 12. hétig hüvelyi ultrahangot szoktak csinálni abból az okból hogy jobban látni mindent.Mivel ilyenkor még elég pici a baba.
2007. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában hüvelyit szoktak, de dokitól függ!
2007. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adrika ***** válasza:
100%
Szia!Én 5 hetesen voltam először nődokinál,megvizsgált és hasi ultrahangot csinált.Szerintem ez orvosfüggő.
2007. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Biztos hogy orvosfüggő,de pl.akinek hájas a hasfala többnyire hüvelyit csinálnak és nemcsak az első hetekben.
2007. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!