Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok olyan nőgyógyászt,...

Ajánlanátok olyan nőgyógyászt, akivel együtt végig tudjuk követni a babaprojektet, vagyis a peteéréseket is? Akár azonnal megcsinálná az ultrahangot is és nem kéne heteket várnom egy ultrahangos vizsgálatra vagy egy rendelésre?

Figyelt kérdés

Nálam a IX. kerben az SZTK-ban, szinte mindenkinél időpontot kell kérnem. Egy idős dokihoz nem kell, ő már 60 elmúlt és amikor kértem, hogy vizsgáljon ki, mert nem jön össze a gyerkőc lassan egy éve, azt mondta, várjak két évig. :(

Klinikán meg mindig három héttel későbbre kapok időpontot.

Hosszúak a ciklusaim és nem biztos hogy van peteérésem. :(


Inkább a Pesti oldal lenne nekem megfelelő


2010. jún. 28. 08:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, Budapesten lakom egyébként. Ezt elfelejtettem írni.
2010. jún. 28. 08:18
 2/3 anonim ***** válasza:

X. kerület, kettő is van:) Dr. Varga Horgosi Ágnes, ő nagyon lelkiismeretes, bár csak szültem nála, de tündéri, biztosan segít és Dr. Szécsényi István - ő volt a dokim, nekem mindent végignézett, amikor terveztük a babát, két hetente találkoztunk:) Hormon, peteérés, stb.

A doktornő az egészségházban rendel, simán lehet hozzá kérni időpontot, de ha felhívod őket, akkor meg is mondják, mikor van, és időpont nélkül is mehetsz. A doki meg a Bajcsy kórházban található, ott tudod elérni, és beszélni vele, magánrendelése sajnos csak a 17. kerületben van.

2010. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Gerencsér Géza a 13. kerületben. Neki magánrendelése van, és UH is van a rendelőben (azt nem írtad, hogy sztk-s vagy magán rendelésre gondoltál).
2012. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!