Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet abból probléma ha a...

Lehet abból probléma ha a férjem most gyógyszereket szed (fájdalomcsillapító+gyulladáscsökkentő) és úgy próbálkozunk a babóval?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez attól is függ hogy milyen erős a gyulladáscsökkentő és azt mire kapta. Én azt gondolnám, ha gyulladás van a szervezetében, az hatással lehet a spermákra. Ezt feljavítanám hogy C, E vitamint és cinket adnék neki! Az minden téren javítja a spermát (minőség, mennyiség). Kapsz ilyen összeállítású vitaminkombinációt a Müllerben. Doppel Herz Aktiv an a dobozára írva. Ártani nem árt, még akkor is segít ha teljesen rendben van minden vagy ha dohányzik. Az én férjem is szed, napi 1 szemet. Több oldalon is ajánlják férfiaknak ezeket a vitaminokat. Probléma szerintem nem lehet mert úgyis egészséges sperma és egészséges petesejt találkozása kell egy babóhoz. Sok sikert!
2009. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!