Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második baba is kb. annyi...

A második baba is kb. annyi "próbálkozás" után sikerült mint az első, vagy nagy volt a különbség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Első baba 1,5 év,már majdnem mentünk az orvoshoz,2.baba gyakorlatilag az első hónapban:)mi is meglepődtünk:)
2013. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 1 év próbálkozás után fogant meg.Aztán 2,5 évig semmi pedig nem védekeztünk és 2 éves kora körül szokott le a ciciről.Aztán teherbe estem de sajnos nem hagyhadtam meg.Ez volt most márciusban. Most pedig 5 hetes kismama vagyok,pedig védekeztünk óvszerrel.Úgyhogy kiszámíthatatlan sztem.
2013. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislányom első próbálkozásra sikerült az első hónapban most ő 6 éves. Kisfiam 4 hónap alatt sikerült .


25+1 hkm

2013. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem az első hónapban sikerült.
2013. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik gyerekem hamar sikerült!

első:első hónapban

második:második hónapban

harmadik: első hónapban

2013. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első 1.5 év után clostival a második ciklus legvégén a második fog gátló mentes hónapban.
2013. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első 3 év alatt segítséggel, második 15 hónap alatt spontán.
2013. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!