Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar ki kellene mutassa a...

Mar ki kellene mutassa a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnenk egy babocat:)

A mult honapban 18-an jott meg.Most 18-an teszteltem es negativ lett.Ma, 21-en is es most is negativ:(

Van meg remeny h pozitiv lehet?

(Amugy nem igazan rendszeres a menzeszem, de meg nem jott meg, az ovum is kb 7-en volt).

Irjatok legyszi, hogy kb mire szamithatok...Koszonom!


2013. máj. 21. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ki kellett volna! Sokszor hiába van ovu rendszertelen ciklusban , mert könnyen lehet hogy hormonális problêma miatt van később az ovud ezért mindenképp kivizsgálás kéne!
2013. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, es ovu utan par nappal has szurkat ereztem, es "mindjar megjon erzest", a hasszurka azota is megvan.
2013. máj. 21. 13:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Egy honapja voltam nogyagyasznal ciszta miatt de az elmult, es azert is probalkozunk batran.
2013. máj. 21. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban 17-én jött meg. Most 16-án reggel halvány pozit teszteltem. Ma nem reggeli vizeletből erős pozi. Szerintem már mutatnia kellett volna valamit...Bár vannak késői peteérések is állítólag, nekem sosem volt...
2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem múlt hónapban 16-án volt meg, és most 17.én teszteltem pozit. Rá két napra is pozit.

Sztem ez a hónap nem sikerült,de ne add fel!

Következő hónap következő esély!!! Hajrá!!! Drukk!!

2013. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast!Nem tagadom, szomoru vagyk...Ez olyan dolog hogy mi ennel tobbet nem tehetunk, de Istennel minden lehetseges!:)

Csak egy rakas MIERT epp nekunk nem...?

2013. máj. 21. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

November,december, januarban nem jott.

Aztan szurkalast ereztem a hasamban es voltam dokinal, kiderult h cisztam van.Aztan kaptam gyogyszert es fogamzasgatlot 2 honapig.Utanna ujra voltam dokinal, h lassam h mi van, de hala, eltunt a ciszta, es 1 honapja ujra probalkozunk de ma megjott...

Mivel nalam minden ok, arra gondolok h nem a paromnak van valami baja???

Vagy nem kell meg ilyenre gondoljak?Nem tudom...

2013. máj. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!