Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit gyogyszeröl mi a...

Jennifer012 kérdése:

Elevit gyogyszeröl mi a tapasztalatok? Ma keztem el szedni.

Figyelt kérdés
Nem vagyok még terhes csak sokan mondták hogy terhesség elött is hasznos

2013. máj. 23. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne szedd mindennap.2-3 naponta.Egyébként ha egészségesen élsz és táplálkozol, akkor feleslegesen szeded.
2013. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem mindkét terhességem előtt, és utána a 12.hétig. Most szoptatás alatt is szedem. A gyerekeim egészségesek, én nem híztam meg tőle! Szóval nekem jó.
2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi bajom lehet ha minednap.szedném ? Azt irták a tájékoztatoba hogy mindennap 1szemet vegyek be !
2013. máj. 23. 15:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Az elevit nem gyóygszer hanem vitamin. Amerkai gyártmány amerikai kismamák igényeinek. A gravida magyar gyártmány magyar kismamák igényeinek. Jóval olcsobb is szeritnem érdemesebb azt szedni. De az elevitet is szedheted nyugodtan. Ha jól tudom abban nincs is folsav igy azt pótolni kéne, a gravidában van valamennyi.
2013. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk igen drága volt! Olvastam az összetevöit és van valamennyi folsav bene!
2013. máj. 23. 15:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Az elevitről csak annyit tudok mondani hogy jó,jó de legjobb a gravida abban több minden van. Fél évig szedtem az elevitet és nm estem teherbe de váltotam a gravidára és 1-hónap mulva teherbe estem.
2013. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os a vitamin nem segiti a teherbeesést. Ha nem váltasz akkor is sikerült volna ez tuti.
2013. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

folsav pont annyi van benne, amennyi kell, amire a korábbi válaszoló gondolt, az a jód. A gravidában van, az elevitben nincs, erre szokták azt mondani, h a magyar tapasztalatok szerint kellene az is. mindenki döntse el maga. rosszat nem teszel vele, de a teherbeesést sem fogja befolyásolni.

Én szedem pár hete, minden nap 1-et, és kifejezetten jól érzem magam tőle, tele vagyok energiával, az én szervezetem valószínűleg nem volt túl vitamindús...

amúgy meg én felhívtam a nőgyógyászomat és megbeszéltem vele.

2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én csak a terhesség alatt szedtem az elevit-et. Meg voltam vele elégedve.


Magyar termék magyar anyáknak ! Ezen besírtam! :D

Mint valami reklámszlogen!!! :)

2013. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam,h a Gravida magyar termék magyar anyáknak! Direkt úgy van kifejlesztve,amire a magyar nőknek szükségük van! :)

Amúgy én Gravidát szedek!

2013. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!