Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a 10-es one...

Lehetséges hogy a 10-es one step (vaterás) teszt a 12. napon negatív mégis baba van?

Figyelt kérdés
Ha pontosan tudom a peteérés napját, tehát tuti hogy a 12. napon vagyok, akkor már azért halványan, de jelenzie kellene ha baba van, nem?!
2013. máj. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül...elég hamar van...én még várnék vele min.2 hetet h tuti legyen... addig csak lehet nincs elég HCG a szervezetedben
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyénileg változó, hogy kinek mikor van annyi HCG a vizeletében, hogy már látszódjon a teszten. Eleve, a beágyazódás is 7-10 nap között változik...


Mivel a HCG szint két naponta megduplázódik, ha baba van, ezért szokták ajánlani, hogy 2 nap múlva, majd újabb 2 nap múlva ismételd.

2013. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!