Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég sajnos elvetéltem....

Nemrég sajnos elvetéltem. Mennyi az a normális idő, amely után lehet szexuális életet éni, illetve próbálkozni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2007. szept. 19. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Az orvosok 6 hét után javasolják a szexuális együtlétet. A teherbeesésre van aki azt mondja, hogy 1 hónapot kell várni de vannak olyan orvosok akik 3-6 hónap várakozást javasolnak. Szerintem attól is függ, hogy Te lelkiekben hogyan tudod feldolgozni a kisbaba elvesztését. Én biztos nem fogok fél évet várni a probálkozással. Az más kérdés mikor sikerül ujra teherbe esni.

2007. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kell egy kis ido még regenerálódik a szervezeted,van akinél 3-6 hónapig is eltart..Neked kell érezned, hogy újra képes vagy felvállalni a terhességet..persze psihikailag is elég erosnek kell lenned..sok sikert kívánok...
2007. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam ilyen cipőben. Nekem azt mondta az orvosom, hogy két rendes ciklus után lehet elkezdeni az újabb próbát. Nálam ez összesen három ciklust jelentett.
2007. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!