Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt még így rajtam kívül?...

Ki járt még így rajtam kívül? Milyen esélyeket láttok így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A héten készültem volna inszemre. Merional-al stimuláltak. Csütörtökön láttak a bal petefészkembe egy 14mm-es tüszőt, ami mára már nem volt ott. Tegnap este volt egy kis vérzésem, de semmi fájdalommal nem járt. A Doktornő azt mondta, hogy a tüsző magától megrepedt és kilökődött, ezért volt a közti vérzés is. Mondtam, hogy tegnap reggel együtt voltam a Férjemmel, mondta, hogy valószínűleg annak hatására repedt ki a tüsző. Azt javasolta, hogy ma is legyünk együtt még a biztonság érdekében. Írt fel Utrogastan hüvelykuppot. Így az inszemet lekéstem. De a Doktornő nagyon mondta, hogy ez így nagyon jól van, és nagy az esély a teherbeesésre. Szerintetek? Tapasztalat? Vélemény? Minden lehetséges info érdekelne. Köszi.


2009. okt. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg,tényleg teherbe eshetsz!Nekem 2 inszemem volt a második sikerült,de mindkettő után javasolták,hogy este legyünk együtt a párommal.

Végül is neked nem kellett tűszőrepesztő injekció,mert ez magától megtörtént.Sok sikert kívánok!

Amúgy miért kellett inszem?

2009. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már több, mint 4 éve nem jön össze a Pici. Nekem PCO-m volt/van. Inkább csak volt, de a Merckformint azóa is szedem (napi 3x1 850mg-os). Most már nem policisztás a petefészketm. Volt 2 éve egy lapar műtétem, na, azóta van 30-33 napos ciklusom. A BMC-be mentünk nyár elején. Igazából semmit nem találtak egyikünknél sem.

Izgulok, hogy összejöjjön. Köszi a választ. És gratulálok.

2009. okt. 5. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Összejöhet a babó.

Nekem van egy ismerősöm,akit laparral műtöttek PCO miatt.

A következő hónapban otthon próbálkoztak Clostival,és tüszőrepesztő injekcióval.azóta 16 hetes terhes.

Van remény!

2009. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pco-s vagyok, szintén BMC. Nekem az inszemek (3) nem sikerültek, viszont a pihi hónapban összejött a baba. Azt mondják, hogy a szervezetnek kell idő, amig észreveszi, hogy hat a Merckformin, utána már könnyen megy még a babásodás is. December óta szedem, március végén volt az első inszem. Gyanítottam, hogy akkor még nem volt olyan a petesejt minősége, hogy lehetett volna vele mit kezdeni...

Tudom ki az orvosod, én őt választottam terhesgondozásra. Eredetileg a fő-fő-fő dokihoz jártam. Látszódott a megrepedt tüsző helye? Azt látnia kellett volna, nem mondta? Nekem volt, hogy elbújt a tüszőm... Ezért ne álljatok le, legyetek együtt sűrűn egy pár napig. Szorítok nagyon!

2009. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok!Mi is a BMC-be jártunk,a Szűcs dokihoz!

Sok sikert nektek!

2009. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi is a Szűcs dokihoz járunk, csak most Ő pont szabin van (3hét), így a Skriba doktornő helyettesíti.
2009. okt. 6. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a PCOS nem múlik el. az volt/van/lesz. de attól még lehet babázni. én is PCOS, sok évig nem jött össze, aztán Merckformin sem hatott. Kaptam Avandametet-et, emellett nem lehet babásodni, úh fél év parkolópálya. de utána abbahagyva rögtön jött a baba.
2009. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy a PCO már végig kíséri az életemet. De most, amikor a BMC-be voltunk vizsgálatokon és nézett UH-n a Doki, azt mondta, hogy semmi arra utaló jelet nem lát a petefészkeimbe, ami PCO-ra utalna. Tisztába vagyok ezzel a betegséggel, mert már több mint 4 éve szedem a Mercformint, napi 3x1-et a 850mg-osból, túl vagyok egy lapar műtéten. Rengeteget olvastam erről a betegségről.

Azért kösz a választ.

2009. okt. 7. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!