Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 23-án megjött a...

Szerintetek? 23-án megjött a mensesem 1 nappal hamarabb mint kellett volna 24-én megvolt még de nem sok 25-én pecsételés nagyon kevés aztán teljesen elmúlt menses előtt volt egy halvány de nagyon halvány tesztem .

Figyelt kérdés
A hőm 36,8-37 között ingadozik beteg nem vagyok lehetséges hogy terhes vagyok? Én ezt nem értem ilyen mensesem még nem volt érdemes lenne tesztelnem szerintetek?

2013. máj. 28. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt h megjött egy picit de nem nagyon...Nem értettem én sem h van ez...próbálkoztunk mi is és inkább csináltam tesztet... A 4 hós kislányon itt szuszog mellettem :) ő lett az eredménye. :) Szerintem csinálj még tesztet főleg ha már volt egy halvány pozid de inkább menj el dokihoz is. :)
2013. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj és kiderül de várj még 1-2 napot. Drukkolok neked! :)
2013. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod neked mennyi volt a mennyisége mert nekem az alatt az egy nap alatt olyan volt majdnem mintha rendesen megjött volna most is érzem egy kicsit hogy görcsölget a hasam.Gratulálok a babához!Ja és a teszt mikor lett pozitív most megyek veszek egyet én is kiváncsi vagyok.
2013. máj. 28. 13:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 28. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Huh 1 napig teljesen megvolt másnap jött még vmennyi de nem volt normális vérzés már és utána el is múlt. Akkor én annak tudtam be h nem is sikerült a baba. Köv hónapba mikor megint aktuális volt a menstruációm akkor már rosszul voltam, fájt a mellem de nem is a mellem inkább a mellbimbóm. Előtte pár nappal csináltam tesztet és erős pozit kaptam. És abba a hónapba sajnos nem tudtunk együtt lenni párommal úgyh tuti már akkor előtte jött össze és mikor mentem a dokihoz a méreteknek is megfelelt az idő :)

Ja és nekem is még hónapokig olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni :) Már majdnem 4 hónapos terhes voltam és mikor épp aktuális lett volna elkezdett görcsölgetni a hasam :)

Sok sikert! Szurkolok!!!

2013. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is teljesen ilyen volt a mensesem most csináltam tesztet és halványan pozitív de már szerintem erősen annak kellene lennie nem?Megyek veszek egy másfajta tesztet.
2013. máj. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!