Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
80%
én ezt a kérdést egyszerűen nem hiszem el
2013. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
67%
Úristen, te hány éves vagy?
2013. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem írod,hogy hány éves vagy!Pedig fontos az is.

Szerintem szinte semmi esélye annak,hogy terhes vagy.

Inkább csak össze van zavarodva a ciklusod, a ciszta illetve a gyógyszer miatt!Nyugi!

2013. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lennél már terhes, ha nem is volt szex?

Jézusom.

2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
76%
No szex no para. Egyébként szinte kizárt a megtermékenyülés.
2013. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

Kívánom hogy soha ne kelljen annyit félnetek mint én sajnos az én életemben nagyon sok félelmem volt már, és nehézség, ezért nem tudok könnyen átlépni a félelmeimen.

20 éves vagyok. Annyira már nem vagyok fiatal hogy össze vissza jöjjön meg, de az igaz, hogy soha nem volt óramű pontos, és volt már egy-két furcsaság, de összességében minden hónapban megjött idáig, kivéve ugye multkor amit írtam a ciszta miatt késett többet. Köszönöm akik segíteni akartok és azért irtatok.

2013. máj. 26. 21:59
 7/77 anonim ***** válasza:
72%
20 évesen így fogalmazol, meg ennyire nem vagy tisztában azzal, hogy mitől lesz valaki terhes?
2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ne élj semmilyen szexuális életet, ha ez ilyet vált ki belőled.

még csak nem is késik a mensid, úgyhogy azt se tudom tanácsolni, hogy írass fel fogamzásgátlót, mert akkor is ugyanilyen idegösszeroppanást kapnál.

2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem lehetesz terhes. ezer %. hogy mikor fog megjönni nem lehet tudni, simán késhet még a cisztétól vagy a gyógyszertől. Hogy a terehsség miatt megnyiugodj pár nap mulva csinálj tesztet de tuti hogy negativ lesz. A cisztát meg nem ártana ellenöriztetni hogy eltünt-e. AMugy amiket leirsz tünetek szeritnem teljesen pre mens tünetek ugyhogy hamarosan meg fog jönni.
2013. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
74%

Nyuszóka, de ezt Te sem gondolhatod komolyan......

Erre nem is tudok többet írni.

GONDTERHES kehetsz maximum, ha ennyi sületlenséget összeszedsz a gondolataidban.


22+2hkm

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!