Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell a Párommal együtt...

Mikor kell a Párommal együtt lennem, hogy a Kisbabánk 2014. május elején szülessen meg?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretném megkérdezni, hogy kb. mikor kellene együtt lennem a Párommal, hogy a Kisbabánk 2014. április 20. és május 20.-a között szülessen meg? Már megkérdeztem itt egy Védőnőt, de Ő azt mondta, hogy június 15-július 15 között kellene megfogannia a Picúrnak. Viszont én már pár hónapja számolgattam, ilyen neten talált születés előrejelzést, de ott július vége és augusztus eleje jött ki! És úgy tudom, hogy 40-42. hét körül születnek meg általában a Gyerekek, és itthon nézegettem a naptárban, és amit most a védőnőnk kiszámolt, az a dátum 2014. április elejére jön ki. De inkább Majus elejére kellene a születés időpontja. Nekem minden hónap 13.-án jön meg a menzeszem, és kb. 5-8napig tart. Ezt is beleszámítva, mikor kellene együtt lennem a Párommal, hogy Kisbabánk 2014. április 20. és május 20.-a között szülessen meg?
2013. máj. 29. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
o.O
2013. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly július 27-én volt az utolsó vérzésem és most május 6-án született a fiam (május 3-ra voltam kiírva), augusztus 11-én voltunk együtt.

Ha mindig 13-án jön meg neked akkor a júliusi vérzés után kellene megfogannia, általában a ciklus 14. napja körül van ovuláció, de ez csak a nagykönyv szerint van így, lehet előbb és később is, ha biztosra akarsz menni akkor a vérzés elmúltával 1-2 naponta legyetek együtt.

2013. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy első hónapban sikerülni fog.

A legtöbb nőnek minimum 3-4 hónap kell.

Nagyon gyerekes ez a dolog.


Egyébként számolj vissza április 20 tól 38 hetet . Kijön egy dátum, és onnantól 1 hónapon belül, amikor ovulációd van

2013. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

40. hét után már túlhordásos, szóval általában NEM a 42. héten születnek a babák.

Azon kívül miből gondolod, hogy egyből összejön?


HA már próbálkoztok, én május végén, július elején csinálnám.

2013. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Ezt így nem lehet kiszámítani. 1: nem is biztos, hogy összejön pont akkor a baba,szóval elsőre, lehet csak több hónap után. 2. előbb is megszülethet. Amúgy miért olyan fontos ez? Szerintem eléggé minimális az esélye, hogy pont a megadott időszakban szülessen meg...
2013. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem ezen időszakon belül fog születni, akkor nem fogod szeretni?
2013. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Eleg nagy baromságra vall kiválasztani egy szuletesi időpontot. Talán ha mas lesz a gyerek horoszkópja, akkor nem kell?
2013. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban. amugy vannak is iylen kalkulátorok hogy beiod aszületési időt éa akkor megmutatja mikro fogant. Én május 15én születtem napra pontosan, aug 23-án fogantam (csak akkor voltak együtt abban a hónapban mert édesapám katona volt) Miért fontos egyébként hogy pont akkor szülessen?
2013. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha egy hónappal később leszel terhes, akkor abortuszra mész?


Vagy minden évben, csak egy hónapban nem védekeztek, a többiben pedig igen,hogy más időpontban ne legyél terhes.

2013. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%

Férjem, barátnőm, tesóm Bika!

De szerintem nem a legjobb jegy.

Az egyik szexmániás, a másik lusta nem dolgozom, a harmadik meg nagyon betoji, mindenki kihasználja a munkahelyén is.


Jah és egyik sem tud tájékozódni

2013. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!