Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Izgulunk együtt? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 11:11
1 2
 1/13 Norandi ***** válasza:
Szia. Bár én nem várom, hétvégén csinálok tesztet. 2 éves múlt kisfiam,nemrég hagytuk abba a szopit,és még nem jött meg. Vannak gyanús jelek,úgyhogy remélem pozi lesz a teszt. Sok sikert Neked! :)
2013. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én május 4-re nem várom. November óta várunk a pozitív tesztre. Nagyon el vagyok már kenődve! De ez egy újabb nap lesz a reménykedésre.
2013. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon szorítok nektek!!!!! Én is decemberben gyártottam az ilyen kérdéseket, és ilyen fórumokon írogattam:)

A legszebb lesz a pozitiv teszt, nagyon szurkolok nektek!!!!!


17+5hkm

2013. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szombara nem várom elötte nem tesztelek csak ha már nem jött meg. Megy a DRUKK nektek .
2013. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 29.-re nem várom. Bár pont ma kenődtem el kicsit, mert megjelentek az államon a szokásos pattansások, amik minden hónapban jeleznek, de egyéb tünetem nincsen. Ilyenkor már ideges, feszült szoktam lenni, hasam szokott fájni, lábaim is úgy "húzza" valami. ezek most nincsenek, úgyhogy még van némi reményem. Szorítsunk magunknak :D
2013. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Norandi ***** válasza:
5. Első vagyok.Nekem is megjelentek a pattanások hónapról hónapra, onnan gyanítottam,hogy meg kellene jönnie. De hónapok óta semmi, a szoptatás miatt. Remélem,hogy már nem is jön meg. :) Drukkolok mindenkinek!
2013. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 24 hónapja várok a csodára, a görbém alapján volt peteérésem.

30-ra nem várom, de csak rá 5 nappal fogok tesztelni, ha nem jön meg.

Engem többé nem csap be a szervezetem.

2013. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TeLány ***** válasza:

sziasztok


Én május 4-re nem várom....nekünk ebben a hónapbantelik le az 1 év... már vágyom nagyon egy kicsi extra csíkra :) Szurkolok mindenkinek!

2013. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Norandi ***** válasza:
Első vagyok. Nektek van valamilyen tünetetek?
2013. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Olyan jó, hogy nem vagyok egyedül. Nekünk ez a 9. hónap. Nagyon bizakodó vagyok. Decemberben elvetéltem. Amikor az angyalkánkkal terhes lettem akkor a jobb mellem fájt egy ponton és most megint ugyanaz a pont fáj. Én is tesztelek hétvégén
2013. ápr. 24. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!