Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek máj.17-e körül volt a ciklus első napja és babát tervez? Hogy bírjátok a várakozást a tesztelésig?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 11:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Mar en is alig varom,hogy lehessen tesztelni :)))

De meg nem sok ertelme lenne :s meg van egy ki ido :s

:))))

Szep napot!

2013. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok???

Menszi???

teszt???

:)

2013. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, én jól vagyok, 3 napos kiránduláson voltam párommal. A hasamban érzek valami "furcsát", de az is lehet, hogy csak túlzottan figyelek a testemre, annyira várjuk már a babát..
2013. jún. 5. 18:46
 14/36 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?
2013. jún. 6. 14:58
 15/36 anonim ***** válasza:

En eddig meg jol vagyok :)

A ciklus.hu elszamolta magat...most hetvegere nem kell megjojjon! :O mar varom nagyon a 7veget :)

A kirandulasotok remelem szep volt :) jo ido volt vegre :)

2013. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Még a hét elején voltunk, de szerencsére nem áztunk meg, és sikerült felkeresni azokat a helyeket, amiket akartunk.

Nekem is hétvégén esedékes a tesztelés, már nem bírok magammal. De most pár régóta várt dolog is összejött, remélem ez sem lesz másképp...

2013. jún. 10. 12:24
 17/36 anonim ***** válasza:

Na lányok lassan itt a hétvége :) én 13-14re nem várom..kíváncsian várom mi lesz ebből a hónapból :)Nem tudom milyen tünetnek kéne,vagy nem kéne lennie :D fáj a mellem,de az mindig is szokott,szóval fogalmam sincs :)

Én vagyok az 1.hónapja próbálkozó 22/L :)

2013. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsian várom, mi lesz. Tünetem nekem akadt, a ciklus 21. napja körül feszesebb volt hasam, és fájt a derekam.

Igazából tegnap 25-ös tesztet csináltam, ami nyilvánvalóan negatív volt.

Elég bosszantó, hogy nincs rajta a teszteken milyen érzékenységűek, ill 10-t alig kapni...

2013. jún. 10. 15:27
 19/36 anonim ***** válasza:

Hat azert meg ne add fel,mert elegge korai volt a teszted...

Nekem csak a jobb oldali petefeszkem szurkal,de azt mar csinalta multhonapban is...ugyhogy en nemtudom mi lesz :)))

22L

2013. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Igen, korai volt, meg nem is reggeli. Nagyon izgatott vagyok, s a testem is produkál bizonyos jelzéseket. S legfőbb vágyam az anyaság. Párommal igazán meghitt kapcsolatban, szeretetben élünk együtt, melyben előrelépést, megkoronázást a gyermekek jelentenek.

Ha összejön, költözünk is falura, s el is jövök táppénzre egyből.

2013. jún. 10. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!