Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2 napja a kisfiam aki 19 hónapos azt hiszi hogy van egy baba a hasamban. 5-én kell meg jönnie nekem most szerdán.


Még nem nagyon beszél úgy hogy azt nem mondja hogy baba.


De mutogat a hasamra, puszilgatja, simogatja még nem csinált ilyet soha.

Ma kérdeztem tőle hol van a baba és mutat a hasamra, puszilgatta, simogatta, többször is meg kérdeztem hogy hol a baba és a hasamra mutat.


És akkor meg kérdeztem így utólag hogy szereted a babát és puszit adott a hasamra.


Van ilyen?



2013. jún. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ne keress rá magyarázatot. Nagyon sok dolog van amit mi (már) nem látunk, de attól még létezik. A kisfiad még látja.:)
2013. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Hű de izgi!! :)
2013. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek rá, hogy biztosan babás vagy-e, mert ez csodás dolog, hogy a kicsik ennyire nyitottak, és éreznek ilyen dolgokat, kár, hogy mi felnőttek már nem...

Drukkolok!

Mindenképp írd meg az eredményt, és a képet...:)

2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon érdekes. Az én kislányom ma közölte, hogy vegyek neki babát, hogy legyen itthon kisbabánk. Hát szeretnénk tesót és remélem most sikerül is. Nagyon kiváncsi vagyok tényleg baba-e de szerintem igen. Majd írj.
2013. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
ez annyira aranyos,erre én is nagyon kíváncsi vagyok :)
2013. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Persze meg írom.
2013. jún. 3. 19:29
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írok most ide, mert nagggyon kiváncsi lettem.....:)
2013. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem igaza lesz a kisfiadnak, és tényleg ott van egy baba a hasadban :-D Nem teszteltél? Én is nagyon várom az eredményt, és biztos, hogy a kis pöttömöknek működik a 7. érzékük ami nekünk már sajnos nincsen. Az én unoka öcsém is megérzett, megmondott dolgokat. Hátborzongató volt egy kettő. Nagyon drukkolok neked, hogy baba legyen. Mindnképpen írj, hogy mi lett. :-D
2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Èn hasonlóan jártam! Ültem a kanapén,odajött a 16 hós lányom,felhúzta a pólóm,integetett a hasamnak és rányomott egy puszit majd ment tovább játszani...

Mi összenéztünk a párommal,megszólalni sem tudtunk a döbbenettől.Soha sem feledjük ezt a pillanatot!

Pár nap mulva pozitìvat teszteltem!!!

Ìrd meg mindenképp hogy van e baba! Szorìgunk!!! ;)

2013. jún. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!