Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Budai Meddőségi Központtal...

A Budai Meddőségi Központtal (Szt János Kórház) kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi oda jártunk a párommal,én csak jót tudok mondani róla.Igaz néha elég őrültek háza,de nagyon sok meddő pár jár oda!Nekem elég sok problémám volt,alacsony progreszteron,majd magas prolaktin szint.Letapadt petevezetők+petefészekciszták,ezeket egy laporoszkópiás műtéttel megoldották.És a második inszemináció sikerült,tavaly májusban született meg a pici fiam.

Ha konkrét kérdésed van akkor nyugodtan írjál,ha tudok segítek!

2009. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi is oda járunk. Nagyon rendesek és odafigyelnek az emberre, alaposan kivizsgálnak és nem küldenek haza hogy minden rendben van, próbálkozz. Az előző válaszolótól kérdem, hogy mi a menete a dolgoknak? PCO-s vagyok. Kaptam Merckformint, minden egyéb más leletem negatív, most volt egy hiszteroszkópiás tükrözésem, a méhemmel sincs semmi baj. Szerinted mire számítsak, mi a következő lépés?
2009. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Leírom röviden,hogy nálunk mi hogy történt!2005-ben volt egy spontán terhességem,de elvetéltem.A nődokim elvégezte az alapvető vizsgálatokat,hogy mitől van,és a progreszteronom volt alacsony.Ezt ő gyógyszerrel rendbe tette.De terhes nem lettem,majd elvégezt a hsg-t,ahol kiderült,hogy mind a két petevezetőm le volt tapadva,ez meglepő volt,hiszen elötte terhes lettem,és van egy spontán terhességből egy fiam.A nődokim egyből a Buddai Meddőségit ajánlotta,amit fel is kerestünk.Jöttek a vizsgálatok,ahol a páromnál minden rendben volt.Nálam még kimutatták,hogy magas a prolaktin szintem,és petefészek cisztáim vannak.A Szűcs doki javasolta,hogy csináltassam meg a laporoszkópiás műtétet ahol átfújással fel tudták szabadítani a petevezetőimet és kiszedték a cisztáimat.

ahogy felépültem a műtétből(ez 2-3 hét volt)megcsinálták az első inszeminációt,ami nem sikerült.Majd eljött a következő hónap,ahol kiderült,hogy újra vannak cisztáim,amire kaptam gyógyszert.A gyógyszer mellett ittam cickafarkfűteát,és bioptron lámpáztam az alhasamat.Ezek segítettek,mert a következő hónapban újra inszemináció,ami sikerült is!Inszemináció elött kb6 szurit kellett beadnom magamnak,ami a peteérést serkentimajd ha kellően megérettek a petéim akkor jöhetett a tűszőrepesztő szuri.

Remélem tudtam segíteni,ha nem akkor nyugodtan kérdezz!

2009. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Sokat segítettél vele. Szerdán megyek akkor mondják meg mi lesz. Gondolom a novemberi leleteimet már nem veszik figyelembe és csinálnak újabb hormonvizsgálatot ami alapján döntenek. Voltaképpen ami izgat, hogy ha negatívvá tették az embert hagyják-e hogy próbálkozzon, vagy egyből segítenek? Már nagyon rég óta szeretnék babát, remélem most már sinen vagyunk :)
2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha már tudják a meddőség okát,akkor egyből segítenek.A vizsgálatok eredményétől függ,hogy inszeminációt vagy lombikot csinálnak.
2009. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mi2003ba jártunk a BMC-ba.Három sikertelen inszem után 2004februárjában lombik lett a vége.Sikeressen.2004november19én megszületett a fiam.Most ujra járunk.Akkor a Zeke dokihoz jártunk meg a Vieganthoz.Most a Zekéhez járok.Még most fogom elkezdeni a decapeptylt.Szerintem ez elég jo hely.Bár jobb lenne ha nem kellene ide járni.És minden menne a maga utján.
2010. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szióka!Én az első válaszoló vagyok!Csak érdeklődnék,hogy sikerült-e az elmúlt egy évben "intézni"valamit baba ügyben?
2010. febr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia! Túl sok előrelépés nem történt. A SOTE-ra mentünk végül, nem kellett beutaló. A férjemnek volt 2 spermavizsgálat, tökéletes lett az eredmény. Nekem hormonvizsgálat, kicsit magas volt a prolaktinom, kaptam rá Bromocriptint. Azt szedem már 3-4 hónapja, de baba még nem lett. Az orvos mondta, hogy, ha eltelt 3-4 hónap és nem lett baba menjek vissza és további vizsgálatok lesznek. Most, febr 11-12-én, ha megjön bejelentkezem és megyek vissza. 17 hónapja próbálkozunk egyébként. Én most így állok! És Te?
2010. febr. 5. 17:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Újabb baba? :)
2010. febr. 5. 17:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nekem a "rendes"nődokim a Soteén dolgozik és minket anno ő küldött a meddőségi klinikára!Én a ti helyetekben ennyi idő után felkeresnék egyet!Nálunk amúgy jön a következő baba,szoptatás mellett terhes maradtam.Most vagyok a 19,hétben.Sok sikert kívánok!Más vizsgálat nem is történt?

2010. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!