Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. (későbbi tüszőrepinél 13....

16. (későbbi tüszőrepinél 13. ) dpo -n a digitális Clareblu teszt tuti ha negatív, vagy van akinek tévedett?

Figyelt kérdés

Igazából konkrét eseteket, nem véleményeket várok!!!!!!!!!!!


A 13. ciklusnapon volt + az ovutesztem, így kb. a 15.-en repedhetett. Akkorra ért meg a nagyobbik tüszőm, de volt egy 5 mm-rel kisebb, amit szerintem a nagy repedése után termelt progi elnyomott, de ki tudja...


Szóval (elvileg) akár ez után 2-3 nappal is lehetett egy tüszőrepim.

Ha második lehetőség áll fenn, akkor nem a 16., hanem csak a 13. dpo-n teszteltem.


A tesztet fél napos barnázás után, elvileg 2 napos késésnél, egy szellemcsíkos (szürke) teszttel a hátam mögött a 31. ciklusnapon csináltam.


Negatív lett, de aznaptól 2 napi enyhe sötét vérzésem vagy inkább erős pecsételésem volt, és ennyi a menstruáció.


A hasam előtte egy héttel kezdett mensigörcs szerűen fájogatni, és szurkálni. A tünetek azóta is megvannak, más viszont nincs.


Nem hiszem hogy tévedett pont ezért vettem ilyen drága tesztet, és nem is karok feleslegesen tesztelgetni, de nem igazán értem, és érdekelne, hátha járt valaki így, aztán meglepetés baba lett az eredmény...



#terhességi teszt #Clareblu digitális teszt #Clareblu
2013. jún. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Tudom, hogy nem vélemény érdekel... De inkább a nem várt napján tesztelj, illetve utána. Az a tuti. A mostani nem hinném. Teljesen felesleges, ha van baba ott is marad, és kifogja mutatni a teszt.

23+5hkm

2013. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy teszt és orvos,ezeket tenném,mert hiába élt át más hasonlót,mindenki esete egyedi és biztosat az orvos fog mondani!
2013. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok lányok, de:


* elvileg 2 nap késés után teszteltem kedves első válaszoló


*feleslegesnek tartom az orvoshoz mászkálást, már két éve mást sem teszek. Megyek elvileg pénteken, de "csak" konzultációra", és egy uh 5.000; ft.


Lehet hogy tesztelek reggel még egyet, akkor kizárom a terhességet, és talán megnyugszom egy kicsit. Új hónap, új remény...

2013. jún. 5. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a terhességet ki is tudod zárni (bár lehet,hogy csak egy hetes késésnél fogsz pozitívat tesztelni,ki tudja),akkor sem volt most normális a vérzésed,ehhez pedig lehet,hogy kevés lesz a konzultáció és vizsgálat kell.Tudom,hogy minden pénzbe kerül,nem is kevésbe,de fontos,hogy tudja az ember,hogy mi zajlik benne,főleg,ha babát szeretne.
2013. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, köszi.

Tegnap este hánytam, így ma reggel mégis teszteltem egyet, persze az is negatív, szóval a terhességet kizártam.

Ma hagytunk ott az andrológusnál újabb 18.000Ft-t ismét a semmire, be abban igazad van, hogy ez a vérzés nagyon kevés volt, főleg úgy hogy a középidőben is néztek, és volt két szép tüszőm + több mint 8 mm-es nyálkahártyám.

Mindegy, majd a doki megmondja, az enyém drága, de nem "lehúzós".

A lényeg hogy a CB teszt jó volt. :-/

2013. jún. 6. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak érdekesség képen:

voltam azóta az én dokimnál is, ha az első enyhe vérzéses napot (kettő volt összesen) vesszük mensinek, akkor a 7. ciklusnapon voltam a dokimnál. 7 mm-es nyálkahártyám és egy darab 19 mm-es tüszőm volt!!!! A 8-9. napon repedtem... Érdekes! Szóval az volt a mensim. Ő is csodálkozott, de normális. Fura a női test!

2013. jún. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!