Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaváró sorstársaim! Ki nem...

Babaváró sorstársaim! Ki nem várja 10. -11. -ére? Ovu tesztet csináltatok? Tünetek, stb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 19:52
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Szerdára nem várom,ma csináltam tesztet,de negatív.Bízom benne,hogy holnap már látok valamit.

Első,ha még nem jött meg,akkor reménykedni szabad.A görcs nem jelent semmit,úgy tudom,hogy erős megjön érzés a tünete a terhességnek is,csak tényleg ne jöjjön meg!Szorítok!

( második voltam)

2013. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Köszönöm, aranyos vagy, én is drukkolok neked :)
2013. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Hello Csajok!Lehet korán teszteltetek.Igazad van2.,a baba is jelenthet mensiszerű érzést.Én mára-holnapra nem várom,de még nem merek tesztelni.Elvileg holnap gondoltam,hogy kellene.De lehet kivárom a hétvégét.Nekem is olyan mindjárt megjön érzésem van,de valami belül azt súgja sikerült,de lehet csak azért mert nagyon szeretném.Nemsoká kiderül.Írjatok majd kivel mi újság!
2013. jún. 10. 11:25
 24/48 anonim ***** válasza:
Oké,te is írj! :)
2013. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Persze,hogy írok!Ti is írjatok!És ne keseredjetek el!Sztem korán teszteltetek.De ha megjön,akkor se,akkor kövi alkalommal is mindent bele! :)
2013. jún. 10. 18:10
 26/48 anonim ***** válasza:
sziasztok! Első vagyok...ma megjött hajnalban...de nem keseredem :)
2013. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Legalább eldőlt,a bizonytalanság is rossz.Akkor hajrá majd ebben a hónapban :)

Nálam egyelőre a teszt negatív,ma reggel is csináltam,holnap kellene elvileg megjönnie.Kíváncsi leszek,hogy mi lesz. (második voltam)

2013. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Kedves Első!Remélem nem keseredtél el.Második:még van remény.

Én nem bírtam magammal,reggel csináltam egy tesztet és nagyon halványan de ott van a 2. csík.A fiamnál is ugyanígy volt.Még nem merem elhinni,mert többször olvastam itt olyat,hogy halvány pozi után nega lett,és meg is jött.

2013. jún. 11. 11:18
 29/48 anonim ***** válasza:
Igen a halvány pozi nem mindig tuti, de ott már több a remény, mint a negatívnál :) Úgy döntöttünk ezt a hónapot most kihagyjuk, július végén megyünk nyaralni, nyaralástól viszont újra belehúzunk :)
2013. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Hűha,gratulálok kérdező!!! :) Azért még írj,hogy erősödik-e a csík,de én optimista vagyok! :)
2013. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!