Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orrfolyás lehet a terhesség...

Az orrfolyás lehet a terhesség korai tünete?

Figyelt kérdés

Orrdugulással kezdődött szombaton, tegnapra erősödött fel az orrfolyás, tüsszögés. Először úgy gondoltam, megfázás de ennyi idő után már jobban szoktam lenni...És egyébként is, nálam torokfájással kezdődik a megfázás, most nem így történt...

14-17. körül nem várom...



2013. jún. 6. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet.
2013. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg allergiáé.
2013. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nagyon...
2013. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, és ha akkorra nem várod, még csak nem is lehetne tüneted...
2013. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
remélem nem komoly a kérdés a válasz nem
2013. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg orrvérzés lehet gyanús tünet. De amit leírtál, az szénanátha, allergia, megfázás lehet.
2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én hallottam,hogy valakinél mikor ezek az orrdugulásos,meg orrfolyós tünetei jelentkeztek....ő már rögtön tudta,hogy a terhességtől van....de ez nagyon egyedi.....de ki tudja,lehet te is ilyen vagy.
2013. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én abban a hónapban olyan beteg voltam...tüszős mandulák, nyelni nem tudtam, láz és a többi finomság. Én azt hittem nem lesz esélyem babára a hónapban + nagyon erős antibiotikumot kellett szednem igaz csak pár napig mert kijött egy herpesz az ajkamon ami még sose! :D Szóval meglehet, de a nemvárt napján a teszt a tuti! :) sok sikert!
2013. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!