Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden alkalommal előlről el...

Minden alkalommal előlről el kell mesélnetek mindent az orvosotoknak, vagy van olyan orvos, aki legalább nagy vonalakban képben van veletek a sok beteg ellenére?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim, szeretném kivizsgáltatni a dolgot és rájönni a tényleges okára, mert nemsokára a közeljövőben babát szeretnénk a férjemmel. A nőgyóygászom viszont egyáltalán nem érzem, hogy partner lenne ebben. Minden egyes alkalommal, amkor odamegyek a legeslegelejéről el kell mesélnem mindent (már amikor hagyja, hogy végigmondjam, és nem alkot véleményt már a közepén a történetnek, - ill volt olyan is, hogy összekevert mással is, azért, mert ugyanaz a foglalkozása mint nekem). Mindenkinél ez a helyzet, mert ilyen a Magyar egészségügy, vagy én vagyok rossz embernél? Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e váltanom, vagy ez mindenhol így müködik, és nekem kell számon tartanom az eredményeimet és gondolkodni a lehetséges dolgokon - mert amikor visszaviszek egy eredményt pl. azt sem tudja, miért kérte... el vagyok kenődve. Mindenki tapasztalata érdekel!
2009. okt. 8. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én dokimnak jó a memóriája. :) A Te esetedben azért nagy vonalakban nem árt, (ha hosszú történetről van szó) feleleveníteni a dolgokat, de, hogy mással keverjen össze, az gáz, meg, hogy miért kérte a vizsgálatot. Eleve lennie kell egy kartonodnak, amibe minden le van írva, vizsgálat eredménye, leletek eredménye, időpontok, célok, ilyesmi. Az a minimum, hogy ezt vezetik és mikor te kerülsz sorra, maga elé veszi és átfutja. Több száz betegből nem emlékezhet mindenki minden dolgára, de az a minimum, hogy vezesse (vagy ő, vagy az asszisztens netán).
2009. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon meg vagyok elégedve a nőgyógyászommal. Igaz nem egyszer voltam már nála. Mi is babát szeretnénk, és bármikor is megyek hozzá, mindig képben van, hogy mi van velem. Nagyon rendes, mindenben segit, pedig rengetegen járnak hozzá. Szerintem orvosa válogatja, egyik ilyen , másik olyan. Én a helyedben azért körülnéznék, más orvosoknál is, hátha találsz egy olyat, akivel megleszel elégedve.
2009. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akihez én járok, nagyon képben van, pedig elég sokan járnak hozzá. Sosem téveszti el a nevemet, emlékszik a dolgokra. Én pl szülés után voltam nála kontrollon, de aztán több, mint fél év eltelt, mire újra mentem, mégis azonnal tudott mindent. A terhesség alatt is nagyon odafigyelt minden apróságra és fejben tartotta a dolgaimat. Lehet, hogy csak én lennék szerencsés?
2009. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondolom, hogy egy kartonomnak lennie kellene, amit legalább átfut, amikor belépek, hogy "na , hol is tartunk?" ... de nem láttam ilyesmit. Vizet iszik, újság van előtte, és rámnéz és megkérdezi, hogy na akkor? .. én pedig mondom, miért jöttem pl.azt mondta, ha Norcolut után megjön a vérzés, jelentkezzem nála. Mondtam neki, hogy most azért jöttem, mert megjött, és azt mondta jöjjek vissza. Rámnéz és megkérdezi, hogy"jó és akkor most én mit csináljak?" Tisztelem a korát és a tapasztalatát, és azt is elhiszem, hogy nem véletlenül kapott olyan címeket amit (már tanár), de azért ez most felháborított.. hogy "akkor ő most mit csináljon" ? Hát én tudjam? ... bocsánat, csak ki kellett mondanom valahol - ez szerintem nem normális dolog!
2009. okt. 8. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh, azonnal válts dokit!! A rendszertelen mensinek oka van, ha ő nem deríti ki, nem hajlandó, akkor már lerágott csont, menj olyanhoz, aki tele van élettel.

Egyébként én is most hívtam fel a dokimat 8 hónap után ismét, hogy pozitív lett a tesztem, és mindjárt képben volt mindenről...

Ez nem normális, hogy valaki ilyen nemtörődöm! Keress mást!

2009. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!