Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tesztelni? Igaz...

Mikor lehet tesztelni? Igaz még 3 nap múlva kellene megjönnie de ilyenkor kimutatná már a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
talán igen. próbáld meg:)
2013. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát, nincs benne nagy kockázat. Ha negatív még később is csinálhatsz ha nem jön meg. Drukkolok!
2013. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10-es erősségűvel és mindenképp reggeli vizeletből :)
2013. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 10-es erösségű reggeliből lehet hogy már kimutatja, de egyáltalán nem biztos. Nem mindnekinél egyforma a HCG szint emelkedése.
2013. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ki mutatta már 3 nappal előtte 25-ös igaz csak halványan. Próbáld meg reggel.
2013. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nemvárt reggelén teszteltem pozit 10essel! :)

10hkm

2013. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemet kimutatta 4 nappal előtte, a másodikat nem.
2013. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is 25-sel teszteltem először még volt hátra pár nap, de szépen kimutatta. De ha mégsem akkor pár nap múlva újra teszt, főleg ha nem fog megjönni amikor kellene. Sok sikert!
2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mind attól függ,hogy mikor estél teherbe ha esetleg teherbe estél.ha minimum másfél hete,akkor már vannak olyan érzékeny terhességi tesztek amik képesek kimutatni.Ha csak pár napja termékenyültél meg,akkor nem.....de a menzeszed nem fog hazudni,ritka esetben előfordul hogy vérzel a kilenc hónap,alatt de ilyenkor is tapasztalod,hogy valahogy máshogyan,kevesebb napig,kevesebb vér...stb.....jah és a tesztek is tudnak hazudni....a legbiztosabb ha gyanúd felmerül akkor a mai naptól számítva vársz egy három hetet és elmész egy nőgyógyászhoz hüvely-ultrahangra.
2013. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 enn28 válasza:
Nekem is kimutatta előtte pár nappal, igaz halvány volt a csík, de bármilyen halvány, a csík az csík. most 7 hetes mami vagyok :-)
2013. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!