Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná már? Kb.3 hetes...

Kimutatná már? Kb.3 hetes terhességet kimutatna már a terhességi teszt? Minden tünetem megvan, de tegnap elött csináltam tesztet és negativ lett. Mégsincs baba, vagy tul korai volt tesztelni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan 3 hét, a menstruációtól számolva vagy a fogantatástól. Ha az utóbbitól akkor biztos a negatív teszt!
2010. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a fogantatástol,mert a nemvártig még van 1 hetem.
2010. dec. 17. 08:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a nemvártig még van 1 heted, akkor mensitől számítva "vagy" 3 hetes, tehát még csak 1 hete volt az aktus. Semmit nem fog a teszt mutatni. Ha nem jön meg, akkor tesztelj!
2010. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy a multhavi menzim(nov. 26.-án ,nem szokványos modon.)volt.elötte 23.-án sexeltünk védekezés nélkül a párommal.Lehetséges az hogy késön volt pém,és teherbe estem, utána még kicsit véreztem is.Ezért nem tudom pontosan hogy mikortol számoljam.
2010. dec. 17. 08:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg 1 hétig csak akkor tesztelj. Vagy ha megjön, de te ígyis kételkedsz, akkor várd meg míg elmúlik és akkor tesztelj, de ha negatív lesz és meg is jön, akkor egyértelmű hogy nem vagy terhes.
2010. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Utolso.Szerinted lehetséges ilyen eset mint az enyém??
2010. dec. 17. 09:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha 3 hét van a fogantatástól számítva (azaz akkor voltatok együtt kb. utoljára és tudod ezt biztosan), akkor 5 hetes terhes lennél, ha az lennél és ilyenkor már rég kimutatná a teszt!

Nekem az együttlét után a 9-10. napon mutatta ki a teszt elég egyértelműen (igaz nem olcsó, érzékeny teszt volt). 5 hetesen pedig az uh-n már a petezsák is látszott.

2010. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
November 23.-án voltunk együtt(tuti) védekezés nélkül.Az dec.14.-én volt 3 hete!!!Akkor hogyan lehetek 5 hetes terhes???Plusz még a beágyazodási idö...
2010. dec. 17. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:

ÚGy lehetnél 5 hetes, hogy a terhességet az utolsó mensi 1. napjától számolják...;)

Szerintem várj még, de 5 hetes terhességet ki kell már mutasson a teszt..

2010. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, a menzesz első napjától számolják a terhességet. Azaz, így jön ki a plusz 2 hét, hogy általában a menzesz után 14. napon van a peteérés, azaz akkor történik meg a fogantatás, így az elmaradt menzeszed napján már 4 hetes terhes vagy, holott csak 2 hete történt a dolog. Így számolják a terhességi heteket és kész. Nem tudtad?

De a lényeg, hogyha ti 3 hete voltatok együtt (5 hetes terhesség), akkor a teszt már réges régen kimutatta volna.

Nekem az együttlét után 9-10 nap múlva kimutatta már és akkor még nem voltam 4 hetes (fogantatástól számított 2 hetes, bár így senki nem számolja).

Szóval a terhesség ugye 40 hétig tart általában, de akkor a magzat még csak 38 hetes.

2010. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!