Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok, terhes...

Tanácstalan vagyok, terhes lehetek, vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Kicsit kínosnak érzem feltenni a kérdést, ne haragudjatok, de nagyon tanácstalan vagyok. A kislányom 9 hónapos, még szoptatom. Megszakításos módszerrel "védekezünk" a párommal. Mivel az előváladék tartalmaz spermiumokat, ezért felvetődött bennem, hogy terhes lehetek. Most vagyok a ciklusom közepén. A legutóbbi mensim rövidebb ideig tartott, mint szokott, de véreztem rendesen. A múlt héten egyszer csak véres folyásom lett, de ez el is múlt még aznap, estére viszont nagyon fájt a hasam, mint amikor mensizek, úg görcsölt. A hasam azóta is szinte minden nap görcsölget, most is fáj, a vérnyomásom borzasztóan alacsony, fáradt vagyok és álmos. Hányingerem is van. Viszont egy esetleges terhesség esetén túl koraiak a tünetek. A lányommal jóval a mensi kimaradása után, kb 6-8 hetesen jöttek a tünetek. Most viszont peteérés után vagyok elvileg. Mi lehet a baj?

2013. jún. 9. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Mégsem ciklus közepén vagyok, mert 9 nap múlva kell megjönnie a következő mensimnek.
2013. jún. 9. 11:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes. Ahogy te is mondtad a tunetek meg tul koraiak lennenek. Faradt sokmindentol lehetsz foleg egy pici baba mellett. Csak nyugodj meg es ha kesik (ami elofordulhat mar csak a stresszeles miatt is) akkor csinalj egy tesztet a megnyugtatasodra!

Oromteli babazast es sok turelmet!

2013. jún. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 2 napja késik a menstruációm, viszont a teszt negatív.
2013. jún. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!