Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vajon menses,...

Lehetek terhes? Vajon menses, vagy baba, esetleg a tabletta abbahagyása a baj? "hormonzavar? "

Figyelt kérdés
37.3 a hőm,szúr a hasam/méhem/és bal oldalt a petefészkem.1 hónapja hagytam abba a bogyót,és híztam is 1kg-ot,pedig alig eszek.Fehér testápolószerű folyásom volt,ami már megszünt.Megjön érzésem van.Hétfőre várom,tabletta idő szerint,mert ez lesz az elhagyása óta az első mensim.Ég a gyomrom és szédülök is,érzékeny a bimbóm is.Szerintetek menses,vagy baba,vagy álterhesség, más?
2009. ápr. 29. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
most jön egy olyan válasz amin csak sóhajtozni lehet: bármelyik lehet a 3 közül. pár nap mulva tesztelj ha addig nem jön meg.
2009. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom az előttem szólóhoz...akármelyik lehet!

Tesztelj majd, és írj, hogy mi a helyzet!

Drukk :)

2009. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Heló!A tabletta abbahagyása okozhat gondot,mig kiürül a szervezetből,de nem mindenkinél!Csinálj egy tesztet és ha + keresd fel s dokidat,ha negativ,akkor várj mig megjön rendesen!
2009. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tesztelj! Ha negatív és nem jön meg, akkor irány doki.NE VÁRJ!!!! U.ez volt velem is, csak én vártam, és vártam, persze feleslegesen! Hormonháztartásom totálisan felborult, és kezelni kell!!!! Magától nem jön rendbe nálam.
2009. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egy hormon kezelés miből áll?Ennyire bekavarhat a fogamzásgátló?Jobbulást neked kedves utolsó válaszoló!Üdv.
2009. ápr. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!