Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim kevés volt...

Az utolsó mensim kevés volt (két nap) , volt benne vér, de barnázás is, viszont két, kb.1cm darabka is volt benne. Attól még lehet babám?

Figyelt kérdés

Ez volt hónap elején. Azóta tipikus terhes tüneteim vannak, fehér krémes folyás, stb.Azóta doki is látott, ő mindent rendben talált. Lehetek még terhes? feszül a hasam, nem görcsöl, és a mellem is fáj, látszanak az erek rajta. És állandóan fáj a derekam. Vagy ez még pé? De már több mint egy hete ilyen tüneteim vannak! Köszönök minden választ! :-) A hőm 37 körül van. A ciklusom 30 napos. Tegnap teszteltem gabriel teszttel Nagyon- nagyon halvány volt. Nem tudom azt mondani, hogy pozitív. Még várok, mert a köv. mensim, júli elején esedékes és az még messze van. Úgy tudom, addig nem is mutat még a teszt semmit. Nagyon szeretnék babucit, de annyira nem hogy beképzeljem a tüneteket. :-)Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi!




2008. jún. 20. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
a halvány is pozitív... nekem is halvány volt a lányom :D sztem tuti terhes vagy
2008. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nagyon fáradt vagyok. :-)Soha nem voltam még ilyen gyenge, és aluszékony.
2008. jún. 20. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el a dokihoz és nézzen meg ultrahangon nehogy gond legyen
2008. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! És gratulálok a kislányhoz! :-D
2008. jún. 20. 13:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez után a rövid mensi után voltam a nődokinál, és ő azt mondta, minden oké. Egyébként a mensi előtt 4 nappal voltunk együtt, lehet, hogy csak késői a baba, azért nem mutatja a teszt?
2008. jún. 20. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

SZIA

SZERINTEM MOST EZ NEM BABA. MERT HA DARABKÁK IS VOLTAK BENNE AKKOR NEMLEHET SZ.DE LEHET ETTŐL MÉG SIMÁN BABÁD

2008. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is késett, 2 nap barnázásom van darabkákkal. nem tudom ez mitől lehet, szóval ugyanezek a tüneteim. de nekem a cicim nem fáj...
2008. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!