Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai tunetek lehetnek ezek?

Nitókrisz kérdése:

Korai tunetek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak hasonlo kerdesek, de kivancsi vagyok a velemenyetekre :)

Majus kozepetol vagyunk egyutt a parommal (korabban nem volt itthon), de spiralom volt, ezert nem is giondoltam semmire, de majus vegen nem jott meg, illetve valami gyenge barnazas volt. Elotte-utana a petefeszkeim fajtak, meg a mehem. Kovetkezo heten elmentem orvoshoz, mert megijedtem (az elso gyerekemmel ugyan ilyen volt asmikor teherbeestem, elso honap barnazas kovetkezo mar nem jott meg). O akkor nem latott semmit (bar talan korai is lett volna) es a teszt is negativ lett akkor. Azota a hasam alja tovabbra is furcsan fajdogal, nem kivanom a kavet, aluszekony vagyok es tobbet kell pisilnem. Mondjuk amiota kivettek a spiralt nem is vedekezunk. Viszont a melleim nem erzekenyek. Elvileg kovetkezo heten nem kellene megjonnie, ha babas vagyok.


Szerintetek? Probaljak egy tesztet ujra?



2013. jún. 10. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Most akkor volt spirál az akció idején ,vagy nem? Nem egyértelmű..De így is-úgy is lehetsz,hiszen spirál mellett is van,aki teherbe esik.Mondjuk az nem túl szerencsés..
2013. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amire gyanakodtam, akkor meg volt spiral es arra gondoltam mellette tortenhetett baki. Akcio folyamatosan van :) Viszont reggel csinaltam tesztet es negativ lett. A petefeszkem megint faj, ha jovoheten nem jonmeg akkor doki lesz a vege, mert valami nem stimm.
2013. jún. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!