Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár csepp vérzés. Lehetek terhes?

Pár csepp vérzés. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie a mensesemnek, de már 3 napja nagyon enyhén vérezgetek (csak pár csepp). Ilyen nem szokott lenni, egyszer volt csak, akkor kiderült, hogy terhes vagyok. Az a baba sajnos elment egy hétre rá. Most csináltam tesztet, de negatív. Szerintetek terhes lehetek, vagy mi miatt van ez a pár csepp vérzés?

2013. jún. 10. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap reggeli első vizeletből próbálj meg egyet csinálni! Az nagyobb eséllyel mutat jó eredményt.

Nem tudom, szerintem lehetnél terhes, de azért reggel jó lenne az a teszt.

2013. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hiú ábrándokat kelteni de igen lehetsz terhes. Én is így kezdtem de csak addig tartott még a menzesz tartott volna rendesen.Ma van egy néhány pozi tesztem.
2013. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tavalyi terhességnél csak 2 napig tartott a vérezgetés, most ez már a 3. nap, úgyhogy nem tudom... Mindenesetre reggel csinálok még egy tesztet.
2013. jún. 10. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett a teszt eredménye?
2013. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Negatív. És továbbra is csak pár csepp vér van.
2013. jún. 11. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor várj még pár napot és ha semmi változás nincs keresd fel a nőgyógyászod.
2013. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek orvoshoz.
2013. jún. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!