Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIKOR CSINÁLJAK LEGHAMARABB...

MIKOR CSINÁLJAK LEGHAMARABB TERHESÉGI TESZTET?

Figyelt kérdés
Szóval 1.-én voltunk eggyütt a párommal védekezés nélkül és akkor a mesnim 5.-ik napja volt! Ma csinálok eggyett az kimutatja? Vagy várjak még? Szerintetek van esély a teherbe esésre?

2013. jún. 14. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Még tök felesleges, az esedékes menzeszed napján leghamarabb. A ciklusod 5. napján voltatok együtt, a peteérés általában a ciklus 14. napja körül mozog. Esélyed a terhességre nincs sok, elenyésző. Várj még 2 hetet, de szerintem meg fog jönni.
2013. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az "elenyésző esély" a pocakomban 18 hetes. A mensim utolsó napján fogant, még egy picit megvolt, csak már hiányoltuk egymást. A következő mensi előtt 4 nappal már pozitív lett a tesztem.
2013. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja persze, esély mindig van. De azért valljuk be, egy átlagos ciklusban egy nőnél a peteéréskor van a legnagyobb esély. Sokaknak ezért is jön nehezen össze, mert bizony kell a megfelelő időzítés.

Gratu a picihez.

Első voltam.

2013. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha akkor összejött, akkor 1-2 nap múlva már kimutatja a teszt. most még nem valószínű. viszont szerintem is kicsi rá az esély (nem lehetetlen, de kicsi).
2013. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves 2es valaszolo ment neked a kezecske,nagyon tetszik a hozza szolas!!!esej mindig van babara.
2013. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De azért valljuk be, egy átlagos ciklusban egy nőnél a peteéréskor van a legnagyobb esély" :) Ez így van. CSak azt nem tudhatjuk előre, mikor van peteérés :) SZabályos 28 napos ciklusaim voltak. Engem döbbentett meg a legjobban, amikor a doki közölte, hogy kizárt, hogy félidőben fogant. Előtte pedig csak ez egyszer voltunk együtt. :) Én is csak lestem :) Annyira szabályosnak tűnt minden. :)


Kíváncsi vagyok, veletek mi történik :) mesélj majd, utólag is, hogy hogy alakult ez a hónap! :)

2013. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a válaszokat! szerintem nem vagyok terhes majd most kellene a héten megjönnie! de semmit nem érzek ami terhességre utalna inkább a mensi elö jeleit érzem! ki tudja majd ki derül!! gratula a babához!! :)
2013. jún. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!