Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit kellemetlen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kellemetlen helyzetben vagyok hát inkább lány válaszát várnám nem nagyon merek a párommal szeretkezni mert van egy úgy mond ilyen "folyásom" és elég kellemetlen illata van vagy ez esetleg normális? Mielőbb választ várok

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 00:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez betegség, orvoshoz kell menni vele.

Ha elhanyagolod, meddőség is lehet belőle.

Addig pedig ne kerüljön le a bugyi, mert a párod elkaphatja, és ő esetleg nem is veszi észre, de te meg mindig visszakapod majd tőle.

2013. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
voltam vele orvosnál de semmit nem mondott csak annyit h bővebb folyásom van de lehetséges h már a párom is észrevette mert ugymond panaszkodott :(
2013. jan. 3. 01:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, h hülye kérdés, de szoktatok fürdeni/ tusolni szeretkezés előtt??
2013. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát közvetlenül előtte nem !!!
2013. jan. 3. 01:07
 5/18 A kérdező kommentje:
dee hát miféle betegség ? :((( neki ebből mi baja lehet :(
2013. jan. 3. 01:14
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Mi a párommal közvetlenül előtte mindig letusolunk, bár mi amugy is elég kényesek vagyunk a higéniára, meg hát 10 perc alatt egyik fél sem szalad el, bármennyire is akarja a dolgot :P

Nekem sem jó illatú a folyásom, vagyis én nem szeretem a szagát, pedig nekem sincs semmi bajom, évente járok orvoshoz. De én is jobban érzem magam ha letusolok gyorsan előtte, mert aközben is lehet fantáziálni, meg persze tényleg jobb tisztán, és akkor az ember nem aggodik azon h izzadságszagű, vagy koszos a lába, vagy milyen a foyása..


Ezt javasolnám neked / nektek is, mert igy max. tusfürdő illatod lesz, és nem kell aggódnod a folyásod illata miatt, kivéve ha orálisan is szoktátok, bár egy jobb tusfürdővel talán nem fogja érezni :)

2013. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.. azt irtad voltál orvosnál.. ha szükségesnek érzed, menj el megint orvoshoz, és ha ugy gondolod h betegség is lehet, akkor használjatok óvszert.
2013. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a tanácsokat csak ő nem érti meg h én egy két dolgot miért nem akarok e miatt :(( meg hát szégyelem is neki elmondani h milyen gondba vagyok :( úgy gondolom ha lenne valami komolyabb bajom akkor azt már észrevették volna vagynem?! mert egy a meddőség és betegség nagyon megilyesztett hát az ovszer ő úgy nem akarja :(
2013. jan. 3. 01:23
 9/18 anonim ***** válasza:

Megint 6os vagyok.. Szerintem mondd meg neki hogy ez a gondod, én simán közölném a párommal, ha szeret megérti. Meg ha tusolsz közvetlenül előtte vmi illatos tusfürdővel, akkor utána ha a srác is szeretné kiprobálhatjátok akár orálisan is, de mondd neki, h szoljon őszintén ha nem jó..

Igy ő is tisztában lesz vele, hogy min aggódsz, és megnyugtathat.

2013. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, ha komolyabb bajod lenne az orvos első ránézésre észreveszi..
2013. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!