Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esnék mindenképp...

Ha teherbe esnék mindenképp lenne barnázás? Személyiségfüggő?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyéntől függ. Az átlagnál nincs barnázás, hanem egyszerűen elmarad a mensi.
2008. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30.-án nem kéne megjönnie.Ma reggel hányinger,pár napja már szúrkálódás,mellfeszülés,mellbimbóm udvaránál sötétedés,kék ersedés.Ha menzeszem volt,vagy előtte sosem volt érzékeny a mellem.Most pedig az.Kaja undorom nincs,étvágyam átlagos.Émelygésem napközben is van.Tesztet csináltunk,laborvizsgálaton is voltam.Hüvelyi ultrahangon hétfőn,de a doki nem látott semmit,és a tesztek is negatívak lettek. :( Valószínű,h csak korai volt még? Lehet baba? Nagyon szeretnénk!
2008. jún. 22. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs mindenkinél barnázás. A hét közepe táján csinálj tesztet ha addig nem jönne meg.
2008. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szintén előző hozzászóló vagyok: én nagyon drukkolok neked!! És már hogyne lehetne? ugyanakkor nyilván korai még 30-a előtt erről beszélni.Mi is nagyon szeretnénk már babát immár 10. hónapja, és 2 hónappal ezelőtt minden létező terhességi tünetet produkáltam mensi előtt. Aztán megjött és fejreálltam az idegtől, sírtam mint egy kisgyerek.akkor megfogadtam, hogy akár erőszakkal is véget vetek az effajta önsanyargatásnak és csak akkor élem bele magam, ha késik és tesztelek.
2008. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2008. jún. 22. 12:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen..én sem merem beleélni magam,nekünk is volt már rossz élményünk ezzel. :S

De küzdünk érte mi is,már majdnem 2 hónapja. És én is magamba beszéltem már minden tünetét,ami csak előfordul.

De ezek már látható tünetek,és ezért reménykedem.

30-a előtt mindenképp csinálok tesztet.Aztán ha nem lesz mensim,utána is. Köszönöm a válaszaitokat és 1. válaszoló: Nagyon sok sikert a babához! Drukkolunk,Szurkolunk nektek! :)

2008. jún. 22. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! És majd megírhatnád, hogy mi lett? :-)
2008. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,ez csak természetes,ha kíváncsi vagy rá! ;)
2008. jún. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!