Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. -án negatív teszt,19. -én...

16. -án negatív teszt,19. -én nem jött a nemvárt. Van még esély?

Figyelt kérdés

Tudom h picit korán teszteltem, de úgy gondoltam,ha összejött a bébi, már kimutathatná.

Lehet még baba? (3. havi próba)


2013. jún. 21. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
A jobb mellem különösen fáj, érzékeny. Lehet h alvás közbn csak megnyomtam. Az alhasam fájdogál, mintha megakarna jönni. Nem merem beleélni magam.
2013. jún. 21. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz holnap egy újat, elvileg már kimutatná. Mi nem látunk a pocakodba.
2013. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
korai volt a teszt, ilyenkor tévesen negát mutathat, ezért nem nagyon érdemes előbb tesztelni
2013. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek a negatív élményektől
2013. jún. 21. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor várj amíg meg nem jön. Ha egy hónapot késik akkor tesztelj. Bőven elég ha csak 6-9 hetesen mész dokihoz. Én mondjuk inkább tesztelnék, mert ez a bizonytalanság sokkal rosszabb mint egy negatív teszt. De ezt neked kell eldöntened. Mi nem tudnunk neked választ adni, mert nem látunk a hasadba. Igen, esély egészen addig van amíg meg nem jön.
2013. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még lehet persze, de sajnos ez csak simán megjövés előtti állapot is lehet. Ha nem akarsz negatív élményt, akkor szerintem ha hétfőig nem jön meg, akkor csinálj egy újat! És ne predictor earlyt mert az rossz!
2013. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!