Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Spák Lászlóról (Miskolcon)...

Dr. Spák Lászlóról (Miskolcon) van valakinek tapasztalata? Megosztaná velem? Jó dokinak tartjátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose voltam nála, csak annyit tudok amennyit mástól hallottam.

Mikor szültem, az egyik szobatársam fogadott dokija volt.

Nagyon rendesnek tűnt nekem, a csaj is dicsérte, minden nap bejött hozzá megnézni mi van vele.

A babát át kellett vinni a Megyeibe, a doki saját maga kérés nélkül odatelefonált érdeklődni, hogy mi a helyzet a gyerekkel, szóval nekem így ismeretlenül szimpatikus.

2013. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, most jut eszembe, ő Gubás volt, nem Spák.
2013. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Spáknál szültem. Nem volt fogadott orvosom, ő volt az ügyeletes. Haláli jó fej volt, és végtelenül rendes. A párom is bent volt a szülésnél, miközben én ott feküdtem széttett lábakkal, fájások közt, ők nagyon jól elbeszélgettek a fejem felett. :D De végig nagyon rendes volt velünk.
2013. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem nála, most a másodikat is nála tervezem szülni. Nagyon jofej, rendes jó doki. Minden nap bejött megnézni, amikor nem dolgozott volna akkor is. Megismer a boltban is, a férjemet is, jól elbeszélgettek szülés közben :) szóval én teljesen elégedett vagyok vele.
2013. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!