Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek 35 nap körül van a ciklusa és gond nélkül teherbe esett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok, de akkor már pajzsmirigy gyógyszert szedtem, de a mensim nem változott 36-40 naposak voltak. A 24-ik napon fogant a fiam (tudom, mert pozi volt az ovuteszt, másnap meg kijelentette az orvosom ilyen ciklussal nem is eshetek teherbe, két hétig depressziós voltam, férjemhez sem értem) utána jött a pozi teszt.

Bármi lehet, bár tudod nem egészséges ilyen hosszú ciklus, de van akinek már évek óta ennyi, és van több gyerkőce is. Egyébként rendszeres a mensid? Úgy értem mindig 35napra jön meg, vagy váltakozik 4-5 nap eltérésekkel?

2013. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, Cipromix, 1x rendesen megjött, aztán majdnem 2 hónap múlva, következő hónapban kevés rózsaszín valami volt napokig, rá egy hónapra rendes menstruáció, most meg 37 napra.

Április 10 óta próbálkozunk, akkor le is maradtam a peteérésről, a május meg nem bizonyult sikeresnek..

2013. jún. 23. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
35-32 nap közötti ciklusokkal elsőre sikerült teherbe esnem.
2013. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is, nekem is 32-36 naposak a ciklusaim, sohasem volt rendszeres, mindig változó volt, hogy mikor jött meg.

2. hónapban sikerült, csak nagyjából számolgattam, hogy mikor lehetséges a peteérés.

2013. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 33-36 nap között, eddig két gyerek. Az első rögtön,a második 3 hónap alatt. Szóval nyugi, teljesen jó a ciklusod. :)
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30-35 napos ciklus, második hónapban baba volt. De naptárat elő sem vettem, nem figyeltem a peteérést. Amikor jól esett, együtt voltunk, és ez lett belőle. :)

Szerintem ne aggódj, 35 nap nem számít annyira ritkának, hogy gond legyen a teherbeesés.

2013. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2013. jún. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!