Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek valasoljatok nem tudom...

Kerlek valasoljatok nem tudom mi lhet ez? De 5 eve vagyok a peromal egyiknkel sins gond megsem esem tehrbe nem tudom mit csinaljak de nagyon megvagyok remulve mert mar nagyon kell egy baba

Figyelt kérdés
legyszi segitsetek
2013. jún. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
azt honnan tudod, hogy egyikőtökkel sincs probléma?
2013. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a mondatot hogy sikerült 8 hibával legépelned? (Ékezeteken nem számolva.) Ebben egyébként csak egy ORVOS tud segíteni!
2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kérdésem, mint az elsőnek? Honnan tudod, hogy mindkettőtökkel minden oké? Voltatok kivizsgálásokon? Ha igen, milyeneken?
2013. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kell? Nem egy tárgy.


Mióta probálkoztok?

2013. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha mar orvosnal voltatok es nem tudott segiteni akkor menyjetek el termeszet gyogyaszhoz.nagyon sok hazasparrol tudok akiknel az orvos aztmondt hogy minden ok,megsem lett baba,utolso remenykent felkerestek egy termeszet gyogyaszt es nehany terapia utan mar boldogan dicsekedtek a pocaklakoval.nektek is ajanlom hogy probaljatok meg.sok szerencset!!!!!
2013. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!