Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha berúgok miközben terhes...

Ha berúgok miközben terhes vagyok (de nem tudok róla) akkor a babának nagy baja lehet?

Figyelt kérdés

Nem jött meg a mensim még, pedig már tegnap kellett volna, még nem csináltam tesztet, mert még nem volt alkalmam elmenni venni egyet. De ebben a hónapban egy szülinap alkalmával berúgtam, és nagyon félek hogy ez árt a babának ha terhes vagyok!

Ugye ha még a terhesség elején vagyok, nem lehet semmi baja a babának, nem?


2013. jún. 23. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. De most már akkor vigyázz magadra.
2013. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én berúgtam kétszer is, amikor terhes voltam, de nem tudtam róla. (Állítólag természetes úton nem lehetne babánk.) Az 5. héten csináltam tesztet isteni sugallatra, utána már egy kortyot sem ittam. A dokim azt mondta, hogy ebben az időszakban még nem gond, ha ittam, mert még nincs olyan összeköttetésben a baba a mamával, de a kis jövevényt ne egy üveg pálinkával ünnepeljük. :-)
2013. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szégyen ide vagy oda én se tudtam róla és én is berúgtam. Nem kicsit :D Hát szülinap volt és a pezsgő nekem... no de nem ez a lényeg. :D

Utána kiderült h terhes vagyok. 4,5 hónapos azóta a lányom. Makk egészséges és soha semmi gond nem volt még csak terhesség alatt sem. Ja de hazudok 36.hétre született de nem emiatt. A nyakára tekeredett a zsinór és megcsászároztak. De ehhez semmi köze a kettőnek. :) Nyugi. A lényeg h már most ne igyál. :)

2013. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!