Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás mensi helyett?...

Barna folyás mensi helyett? Van remény?

Figyelt kérdés
Ma lenne a napja hogy megjöjjön, de ehelyett csak halvány barna folyásom van. Lehet hogy baba lesz a dologban??? 2 nappal ezelőtti tesztem negatív volt... reménykedhetek???
2013. jún. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2013. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha reggelig nem jön meg, oda vezet az első utam!!!
2013. jún. 23. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam októberben,azt hittem,vmi komoly bajom van,elmentem orvoshoz... most 6 hetes a bébi :))))) szorítok Neked :)
2013. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha negatív volt a teszt akkor miért kell egyből a dokihoz rohanni?nekem is így volt.a menszi nemvárt napján elkezdtem barnázni.ami másnap már el is múlt.aztán teszteltem és pozitív lett.most 2 éves a fiam
2013. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma még mindig csak barna folyás. orvoshoz nem tudtam menni. Szabadságon van egy hónapig.... várok. Meg látom mi lesz.Maximum elmegyek máshoz. Bár nem nagyon szeretik az orvosok...
2013. jún. 24. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! reménykedhetsz,nekem pont olyan volt mint mielőtt megjött(derékfájás,hátfájás,barnázás,mindjárt megjönn érzés,pattanások)még elis szontyolodtam! de semmi nem volt,8 nap késés után teszteltem épp emiatt,erős pozítivat! Most 17 hetes vagyok!


Drukkolok!

2013. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia mi a helyzet?teszteltél azóta?
2013. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen. Hát annyira nagyon halvány csík jött elő, hogy alig látni. DE még mindig barnázok. 2 nap múlva újra tesztelek, ha addig nem vált át vérzésbe. Nem tudom mi lesz ebből, de lassan ideg bajt kapok...ez a barnázgatás kikészit...de a cicijeim leszakadnak, és ami furcsa, sose szokott fájni a hátam, meg a derekam...2 nap múlva írok, mi lett!!! Szép napot!!!
2013. jún. 25. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:
szorítok hogy sikerüljön a baba és minden rendben legyen.addig ha tudsz pihenj.
2013. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát a remény kezd elszállni...elkezdtem vérezni...nem élénk, olyan sötét színű vér...:( de még kevés...na holnapra kiderül....
2013. jún. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!