Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napom van a nem vártig és...

2 napom van a nem vártig és elkezdtem érezni hogy valami vizes folyás folyik belőlem de nem állandóan hanem csak néha és nem sok csak egy pici és a hasam 3. napja folyamatosan fáj, van még remény vagy teljesen nincs már és tuti h megint nem sikerült?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:


[link]



Ha 17.én volt a pém akkor csak szombatra nem várom egyébként 2 nap múlva nem várom.

Szerintetek?


2009. márc. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a 17. napon volt. Annyira nem vagyok tapasztalt, de úgy tudom a vizes folyás inkább mensire a krémes pedig babára utal. Egyébként a görbéd szép!
2009. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen a válaszodat , és amit a görbémről irtál azt is nagyon köszönöm , már csak az tartja bennem a lelket.

2009. márc. 16. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A görbéhez nem értek,de nekem a középidőtől krémes volt,azt gondoltam,na most összejött,erre most elkezdtem vérezgetni!Remélem neked több szerencséd lesz!
2009. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vizes folyás a mensit jelezte, DE! Amikor terhes lettem akkor krémes folyásom volt ami átválott vizesbe. Feladtam. Majd két nap múlva ismét krémes lett! Úgyhogy van esély! amíg nem jön meg mindig van!
2009. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Képzeld nekem ma elmúlt a vizes folyás átment ilyen ragacsos , krémes valamibe, ugyhogy még reménykedem de teganp nagyon ki voltam bukva...

Köszönöm szépen a válaszotokat.

2009. márc. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!