Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség alapvető tünete...

A terhesség alapvető tünete hogy megváltozik a mellbimbó és az udvara színe? Valamint hogy feszül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet a mensi jele is mint a terhességé. :)
2013. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem például a tizenakárhányadik héten kezdett a mellem nőni, feszülni, és a színe változni, előtte semmi.

Ilyen tüneteket, véleményem szerint, nem érdemes vadászni. Van, akinél jelentkezik, van, akinél nem, van, akinél később. A tünetek java része olyan, hogy ugyanúgy jelentkezhet menstruációnál is (akkor is, ha addig nem volt jellemző), mint terhességnél. Nekem például igazán nem is volt tünetem, csak kimaradt, majd miután késett, akkor kezdtem csak émelyegni, szédülni, elgyengülni. Nem is éreztem a beágyazódást.

Szóval, azt tudom javasolni, hogyha késik, tesztelj és részemről megy a drukk! :)

2013. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm,akinek megváltozott a színe a mellbimbójának és onnan tudta. Itt olvastam olyat,kis zsírmirigyek nőttek a bimbójára. Nekem soha nem szokott fájni mentruáció előtt a mellem,első terhességemnél fájt és onnan tudtam (sajna nem sikerült,de most ismét fáj a mellem,lassan megtudom mi az igazság :D ) olyanról is hallottam,akinek mensi előtt mindíg fájt,amikor terhes lett elmaradt a fájdalom. Tényleg nem tudni,de lehetnek a terhesség jelei is,főleg,hogyha addíg nem tapasztaltad magadon.
2013. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!