Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat ajánlanátok...

Milyen vitaminokat ajánlanátok? Gravida vagy Elevit? Babát szeretnénk és fel kellene erősíteni a szervezetemet!

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gravida.
2013. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a kettő közül egyik sem ajánlanám, mert az ismeretségi körben egyik sem szerepelt túl jól. Én az Elevittől kiütéses lettem, sógornőim és egy barátnőm a Gravidától hányt /én már ezért nem is próbálkoztam vele/. (Miután abbahagyták a Gravida szedését elmúlt az émelygés, aztán újrakezdték, megint előjött...)

Nekem tapasztalatból a Pharmaton Matruelle vált be. Előnye, hogy számomra könnyebben lenyelhető, a csokis ízesítés miatt jobban is csúszott :), és e mellé nem kellett plusz folsavat szednem a terhesség elején, nem úgy, mint az Elevit mellé.

Hátránya, hogy felénk egy havi kb. 4000 Ft, szóval kb. duplája az Elevitnek. /Attól függ, melyik patika árait nézzük./

2013. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Arra figyelj, hogy legyen benne jód, bármit is szedsz (amennyiben nincs pajzsmirigy problémád), mert a babának nagyon kell, s étellel kizárt dolog bevinni a szükséges mennyiséget. Gravidában van jód, Elevitben nincs.

A Gravidát étkezés után kell bevenni, akkor nekem nem okozott rosszullétet, evés előtt bevéve tényleg szörnyű...

2013. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan vitamint keresek,ami segít feltuningolni a szervezetem és a babának is jó,ha már majd egyszer majd megfogan.

Eléggé stresszes a munkahelyem,váltott műszak 12.órában,hol nappalos,hol éjszakás vagyok!

Sokszor vagyok fáradt,kimerült és hangulatfüggő!

2013. jún. 25. 17:42
 5/14 Roberta77 ***** válasza:

Én is ajánlok egy vitamint, keress rá.

CaliVita New Life

90.db 4600ft napi 1szem

2013. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is a Matruelle-t akartam írni, nekem is az vált be. Hátránya, hogy nem lehet egészségpénztárra venni. A tesóm az Elevittől émelygett, Gravidát szedett, de azt a doki nem ajánlotta neki. Én terhesség előtt ráhangolódásnak próbáltam a Hipp Natalt, de nem vált be, folyamatosan puffadtam tőle.

A Matruelle-t azért választottam, mert könnyebben lenyelhető (ahogy írták, látom, másnak is szempont), és azért, mert még vizsgaiőszakokban szedtem a Pharmaton Vital-t, amivel nagyon elégedett voltam.

Ha cak erősíteni akarsz, akkor ezt nagyon tudom ajánlani, de ez nem terhesvitamin, hanem általános.

2013. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
GYÜMÖLCS!
2013. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lombik programnál a következőket kell szednem, szerintem ez normál terhességnél is nyerő lehet:

Femibion

D vitamin (ez nagyon fontos, de orvos írhatja csak fel, külön, csak úgy nem lehet kapni)

Méhpempő vagy E vitamin (méhnyálkahártya vastagításra, bár ezt nem az orvos javasolta, de sokan szedik)

Mellé rengeteg inni, napi több litert.

2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Misszabza ***** válasza:

Én femibion 800 -at szedtem fogantatás előtt 3 hónappal a 12.hétig (ami a folsavra megy rá leginkább mivel az a legfontosabb az elején és van benne omega3 is ),utána femibion 400-at ezt a szoptatás végéig lehet szedni. Kicsit drága ,5-6 ezer ... Mellé orvos által felirt neo-ferro-folgammát szedek,valamint 1000 mg os c-vitamint és a Dr.Lenkei vitamint: Korall kalcium naponta,és Magne B6 ot.De szerintem aki babát akar ,az nem a baba és saját egészségén fog spórolni nem ?! :)legalábbis mi igy vagyunk vele. Sok sikert a babához !

22 hetes kismama

2013. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem és szedek. Nem volt se kiütésem, se szorulásom, se émelygésem tőle.
2013. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!