Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A párom azt...

Lehetek terhes? A párom azt mondta, hogy neki nem lehet gyereke, rossz volt a sperma vizsgálat eredménye. A volt feleségével 10 évig nem jött össze a baba. (azóta a volt feleség már szült)

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt, többször egymásután. Nem védekeztünk. Valaki tud olyan esetről, hogy férfinek az orvosok azt mondják nem lehet természetes úton gyereke, mégis megtörténik a csoda? Nekem van 3 gyerekem.
2013. jún. 27. 16:21
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
100%

Namármost, attól hogy az eredménye rossz volt, attól még lehet baba! Ha steril, akkor nem lehet.


Ha csak nem voltak elég aktívak a spermái a vizsgálat idején, vagy kevés volt az aktív mennyiség, attól még lehet gyermeke!


Nem mindegy, melyikről is van szó!

2013. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan , milyen volt az eredmény. Ez a vizsgálat kb. 10 éve volt.
2013. jún. 27. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívat teszteltél?

Ha nem steril, akkor lehet gyereke, csak sokkal kisebb az esélye arra, hogy "normális" úton teherbe ejtsen.

2013. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez még csak 5 napja történt. De nagyon izgulok. Én már nem szeretnék gyermeket. De ha ennek ellenére összejött, akkor szívesen vállalnám, mert Ő annyira szeretné.
2013. jún. 27. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes!

Itt vagyunk például mi férjemmel. A második babánkat várjuk annak ellenére, hogy azt mondták, nagyon inaktívak a spermái, ezért nagyon-nagyon kevés az esély arra, hogy természetes úton sikerül teherbe ejtenie. Mégis másodszor éljük meg a csodát! Azóta volt már újabb vizsgálaton (visszér miatt) és akkor már semmi gond nem volt a spermákkal. Szóval ahogy az egyik válaszoló is írja, lehet hogy rossz volt a minta.

Ha nem akartatok még egy gyermeket, védekezni kellett volna vagy elmenni egy újabb vizsgálatra. 10 év hosszú idő!

2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy 10 éves vizsgálati eredmény. Azóta talán máshogy él. Nőnél is előfordulhat, hogy azt mondják, hogy az életben nem lehet gyereke, aztán mégis. Szóval biza előfordulhat. Nem lenne egyedi eset.
2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 27. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Élő példa a nőre Én vagyok. Azt mondta az orvosom, hogy nem lehet gyerekem, mert meddő vagyok...5 leáynzót szültem azóta....mi lett volna ha azt mondja hogy lehet....:-)
2013. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm férjének is azt mondták, hogy nem lehet természetes úton, aztán mégis lett baba, két évre rá meg ikreket szült...
2013. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na terhes vagy?
2013. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!