Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos Sorstársak! Kezdi...

Lombikos Sorstársak! Kezdi valaki a lombik programot mostanában? Ha igen, hol? Milyen protokollal?

Figyelt kérdés
Én a Ciris-be járok, és fogamzásgátlót írnak fel a mensi elejére...
2009. okt. 14. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most kezdtem a lombikot. A BMC-be járok, hosszú protokoll. Már 15 napja szúrom a Decapeptylt, holnap kezdem a Merionalt és a Gonalt is.

2009. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És miért van szükséged lombikra? Nekem endometriózis, elzáródva mindkét petevezetékem...

Nem sok jót hallottam a fogamzásgátlós kezdésről.... Kicsit parázok, hogy ez a protokoll nem jó.... Sokat vártál a BMC-ben, ami sorra kerültél?

2009. okt. 14. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hét múlva kezdem a hosszú protokollal a 2. stimulációt. BMC, sperma-probléma :(

Miért írnak neked fogamzásgátlót?

2009. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Én 25 éves vagyok, férjem 49. Nálunk is spermaprobléma van, nagyon kevés és nagyon lassú.

Nem kellett sokat várni, amikor betelóztam 1 hónapra rá kaptunk időpontot, onnantól számítva 3 hónapon belül megvolt minden vizsgálat. Ez olyan június vége volt, csak akkor még úgy gondoltunk, hogy nyaralnánk egyet. Augusztus végén tudtuk meg, hogy lombik lesz, de halasztanunk kellett egy hónapot, mert a nyaralás elvitte minden pénzünket.

Megkérdezhetem, hogy te milyen gyogyikat kapsz és milyen protokoll lesz?

2009. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én lombikos 10 hetes kismama vagyok!Nekem is kellett fogamzásgátlót szednem a szurik előtt.Szerintem hatásosabb a kezelés fogamzásgátló után.Az elsőnél nem kellett nem is sikerült!

Nagyon sok sikert kívánok nektek!

2009. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár jó régi a fórum, én csak most fogom kezdeni! Én is endo miatt! Azóta mi van Veletek?
2010. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!