Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon találtak a méhembe...

Ultrahangon találtak a méhemben egy 22 mm-es echodens sávot. Ez akár terhesség is lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azóta voltam 2 orvosnál, kóros eltérés kizárt dolog, ez mostanra már biztos is.Június 11én volt a pé-m és aznap probálkoztunk.Rá 8 napra pedig volt rózsaszínes pecsételés amit utána mensiféle vérzés követett 2napig aztán utána barnázás.Gyakorlatilag június25 kellett volna megjönnie de mivel előző héten volt az a valami így nincs most semmi"mensi".Volt már valaki így?Olvastam olyat hogy az ultrahangon mért méretek sem mindig pontosak,lehet eltérő kisebb-nagyobb méret.Csináltam tesztet is de az annyira halvány volt hogy csak erős fényben lehetett látni a vonalat,különben nem látszódott.Negatív komm. kíméljenek!!!

2013. jún. 28. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhesség. Pontosan mi áll a leleteden?22mmes felritkulásnak petezsáknak is nagy lenne ilyenkor még. A teszted halvány pozi vagy szellemcsikos? Rakd fel ha nem tudod féyképezni vagyis nem látszik a képen akkor az negativ.Nem tudom miét értesz a negativ komment alatt sajnálom ha ez sem az amit hallani szeretnél azért szurkolok.
2013. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos szerintem sem terhesség.

Az echodes képlet rengeteg minden képlet lehet a méh üregében is,mert echodens - ultrahangot erősen visszaverő tömör szövetet jelent:tehát szinte bármi lehet.Ha oda lenne írva esetleg,hogy látnak bármilyen gyűrűt,egyéb képletet..

De még nem lehet tudni,azért reménykedj.Ha babás vagy,akkor legeslegkésőbb júl 1-ig már erős pozitívnak kéne lennie a tesztnek.

Amúgy ha az ablak felé tartom,erős fény felé tartom a tesztet,még meg nem csinált állapotba is látni a 2.csíkot,mert ugye átfénylik a reagens..Erre ne alapozz.Meg száradási csíkos is gyakran,ami abban különbözik a + teszttől,hogy ugyan látszik,de szürkés,és nem rózsaszín.

Egyenlőre szerintem nyugodj meg,és 1-jén is csinálj tesztet,mert ha akkor sincs semmi +,akkor szerintem nincs baba..Meg később menj vissza,hátha látnak már biztosat,ha baba!

Amúgy hasmenés,hasfájás nincs?

Kitartást,és azért ne add fel,hátha sikerült!

2013. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nincs egyéb odaírva mert ezt urológus végezte,általános vizsgálaton voltam, többet nem tudott mondani ezért küldött nőgyógyászhoz.A nőgyógyász pedig megállapította hogy nem kóros elváltozás és nem esetleg myoma.De amint említettem az uh-k is tévednek már ami a méretet illeti.Van amikor többet vagy kevesebbet mérnek,arra is gondoltam hogy lehet kitolódott a pé-m és még korai a dolog.De ki tudja, majd holnap reggel újra tesztelek.
2013. jún. 28. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
És a nögyogyász mit irt a leletedre akkor mi az?
2013. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha baba lenne azt a nőgyógyász felismerte volna és közli veled
2015. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az UH-on mért értékek általában valóban eltérnek. A szervezetünk nem egy gép, nem egy lerajzolt és legyártott valami, így a benne levő változások miatt is, az UH gépek felbontása miatt is lehetnek mások a méretek.


Ahogy írták csinálj új tesztet majd.

2015. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!