Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az hogy a prolakti...

Mitől lehet az hogy a prolaktin szintem jó és mégis tej folyik a mellemből ha megnyomom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 12:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképpen meg fogom írni, hogy mit mondott az orvos vagy hogy merre küldött tovább!
2013. júl. 10. 20:42
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát lányok, nem lettem okosabb.... Megnézte a leleteimet, nyugtázta, hogy a prolaktin valóban bőven a határon belül van... Mondtam neki hogy ciklikus ez a tejfojás, van amikor egyáltalán nem jön, máskor meg spriccel amikor megnyomom a mellem... Azt mondta szedjem premenst, mondtam neki már túl vagyok rajta, nem segített... akkor azt mondta szedjek mastodynont cseppeket. Ezt még kipróbálom, de már őszintén szólva nagyon unom. Viszont, augusztus 2án megyek a mellambulanciára, lehet hogy ott okosabbakat tudnak mondani! Ha szeretnétek, majd megírom mi volt!? :)
2013. júl. 15. 18:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, írd meg, hogy mi volt, én várom :)

7. válaszoló vagyok hasonló gonddal :)

2013. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

IGen, johet.

Engem is mell UH-ra kuldtek es endokrinologiara.

Meg nogyogyaszhoz :)


Lesz egy korom

2013. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!