Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon babát várok? Bővebben lent.

Vajon babát várok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Múlthónapban menzesz utolsó 2napjában nem védekeztünk.


E hónapba, napra és percre pontosan megjött, olyan görccsel amit nagyon rég éreztem,még gyógyszer is kellet, na ez nem jellemző rám.

Ezen az első nap volt vérzés, de nem a megszokott mennyiség.

(első nap mindig ömlik)

3.nap már csak pecsételés volt.


Ez volt egy hete. Enyhe kis étvágycsökkenés, ritka hányinger , és enyhén feszülő mellek.


Vajon?


Tudom , megyek dokihoz is, de még korainak tartom.


2013. jún. 28. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

szerintem nem vagy terhes, semmi nem utal arra. a menses meg néha más, nekem sosem fáj, de volt már 1-1 rossz hónap, mégse voltam terhes :) /amikor az voltam, nem jött meg/


23 hikm

2013. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt vérzésem a terhesség alatt,de a leírtak alapján sztem nem vagy terhes.A vérzés megváltozásának sok oka lehet.Lehet pszichés is vagy egyéb.Menj mindenképpen dokihoz,hogy megnyugodj!
2013. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Zöld kéz ment :)

2013. jún. 28. 22:22
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg simán lehetsz terhes. sok nőnél van az első hónapban rövid, 2-3 napos ciklus, a végén pecsételő vérzéssel. írod, h a melleid is feszülnek, hányingered is van és többször nem védekeztetek. nem értem, a többiek mire alapozzák, h nem vagy terhes. simán lehetsz terhes, már bocsi.
2013. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm. Mindenki véleményét szivesen fogadom.
2013. jún. 28. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött a termesség. Pénteken megjött nah gondoltam szar hétvége. Első nap még görcs meg vérzések ezerre. Második nap csökkent harmadnak pár csepp. Furcsálltam de a 40 fokra gondoltam. Köv hónapba meg sem jött akkor gyanítottam majd elmentem az orvoshoz és 9 hetes terhességet állapított meg.Azóta eltelt egy év és két ikerkislány anyukája lettem :-)
2013. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,én az erős görcsök miatt gondolom hogy nem baba van a dologban.Nekem is volt vérzésem terhesség alatt,de ha erős görcs van amihez már gyógyszer is kell,az vagy bajt jelent vagy azt hogy nem baba.Szerintem.
2013. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es, én arra alapoztam, hogy kicsit megváltozott menses ritkán jelent babát, de amúgy a legjobb lenne egy teszt elvégzése, mert semmi sem kizárt, csupán szerintem kicsi az esély rá.

1-es

2013. jún. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ejha :-) Gratulálok az ikrekhez :-)


Veszek tesztet mert ha az vagyok már ki kell h mutassa.


Aztán lehet csak szòrakozik velem a szervezetem.

2013. jún. 29. 09:56
 10/11 anonim válasza:
szeretném h ha a kövi válaszod az lenne h az vagy:)
2013. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!