Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek alacsony hővel is...

Volt akinek alacsony hővel is terhessége volt?

Figyelt kérdés
ha igen mennyi volt a hője? esetleg görbét tudnál be tenni?
2013. jún. 29. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Görbét sajna nem tudok linkelni, de én is vezettem anno, kb a 10-12, hétig volt magasabb csak a hőm, 36.6-36.8 között utána végig 36 körül volt, ez alatt 35.7-36.1 közti értéket kell érteni. 3 hete szültem, minden bajom volt terhesség alatt csak hormonbajom nem, de az alaphőm alacsony, 35.6-36.7 között van.

A mostani terhességemnél kb 3-4 nappal petélés után kezdett emelkedni a hőm.

2013. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Görbét nem tudok mutatni sajna, de nekem az átlaghőm 36,7 volt, és a peteérés után lecsökkent ennyire. 9 nap késés után teszteltünk, addig a hőm 36,6-36,7 volt. A teszt pozitív lett, a leányzó itt lubickol a pocakban. :)
2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!